Za upit stanova Centar novogradnja Banja Luka pronađeno 1892 oglasa

Zvezdara, Kluz, Ruđera Boškovića, 3.0, 64m2, 205000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 126058, IV/V, lift. Atraktivan dvostran stan u novoj lepoj modernoj zgradi na odlicnoj lokaciji. Na minut od Bulevara. Na 100ak... više

205.000€ (3 203 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 4/5 spratova

STAN!

Selenča, Sombor

STAN! Na Staparskom putu se prodaje prostran dvosoban stan na 2.spratu u zgradi koja ne poseduje lift. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka,... više

82.800€ (1 235 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 67m²
  • 2/4 spratova

Na prodaju trosoban stan na Bulevaru

Bulevar Nemanjica, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan na idealnoj lokaciji na Bulevaru Nemanjica. Nalazi se na 5. spratu zgrade sa 2 lifta. Sastoji se od: Dnevne sobe... više

146.000€ (2 085 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 70m²
  • 5/10 spratova

Na prodaju dvosoban stan, 52m2, Podbara

Podbara, Novi Sad

Prodaje se dvosoban stan u Novom Sadu, Almaški kraj (Podbara), površine 50 m2. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade od ukupno dva... više

135.000€ (2 596 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • 2/2 spratova

Prodaja garsonjere – 29m2, namešteno, nova zgrada, odlična lokacija

Bulevar Evrope, Novi Sad

Na prodaju nameštena garsonjera Bulevar Evrope, površine 29m2, u novoj zgradi sa liftom, pod garancijom investitora. Stan je bez ulaganja, sve... više

106.429€ (3 669 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • 4/7 spratova

Savski venac, Beograd na vodi - Nikolaja Kravcova, 114m2

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Beograd na vodi – Nikolaja Kravcova 4.0, 114m2 (terasa 5m2), 8/9, CG, lift, telefon, interfon, garaža Prodaje se luksuzno uređen... više

546.700€ (4 795 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 114m²
  • 8/9 spratova

PRODAJA, 1.5 STAN U CENTRU-ZMAJ JOVINA

Centar, Stari Grad, Beograd

U Zmaj Jovinoj, jednoj od najlepsih ulica Beograda, na svega nekoliko koraka od Knez Mihajlove, prodajemo ususkan, kompletno adaptiran jednoiposoban... više

159.000€ (4 818 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • Nisko prizemlje.sprat

Trosoban stan 78 m² Liman 3 | Lift | Terasa | Odlična lokacija

Liman 3, Novi Sad

U ponudi je prodaja trosobnog stana u Novom Sadu, u jednom od najtraženijih naselja Liman 3, na odličnoj lokaciji pogodnoj za porodično stanovanje... više

230.500€ (2 955 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 78m²
  • 4.sprat

Dvoiposoban stan na Limanu 4, 80 m², zgrada sa liftom, Novi Sad

Liman 4, Novi Sad

Prostran dvoiposoban stan površine 80 m², smešten na prvom spratu zgrade sa liftom na Limanu 4. Stan odlikuje funkcionalan raspored koji se... više

195.700€ (2 446 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 80m²
  • 1/7 spratova

Vračar, Krunski venac - Njegoševa 62m2

Krunski venac, Vračar, Beograd

2.0, 62m2, 5/6, CG, lift, interfon, ktv, video nadzor, parking Njegoševa ulica je smeštena u srcu Vračara i jedna je od retkih ulica koje još... više

290.000€ (4 677 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 5/6 spratova

Palilula, Bogoslovija - Mije Kovačevića 56m2

Bogoslovija, Palilula, Beograd

3.0, 56m2 plus lođa 1.5m2, 1/2, grejanje na struju, salonac, klima, interfon, internet, ktv, podrum. Kao nastavak Ruzveltove ulice, od spomen... više

175.000€ (3 125 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 56m²
  • 1/2 spratova

Prodaja stanova u Novom Sadu - Jednoiposoban stan 32m², Podbara, Jug Bogdana,

Podbara, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad - nudimo jednoiposoban stan od 32m², koji se nalazi u mirnoj ulici na Podbari, u ulici Jug Bogdana. Stan se nalazi... više

88.580€ (2 768 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 32m²
  • 5.sprat