Železnička stanica (NS), Novi Sad
Prodaje se dvosoban stan od 55m2 u mirnoj sporednoj ulici Gagarinove, u delu grada Železnička stanica, Novi Sad. Stan se nalazi na 10. spratu... više
145.860€ (2 652 €/m²)
Čair, Medijana, Niš
Na prodaju trosoban stan u prizemlju zgrade , sa galerijom, u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade... više
200.000€ (2 500 €/m²)
Čair, Medijana, Niš
200.000€ (2 500 €/m²)
Čair, Medijana, Niš
Na prodaju trosoban stan u prizemlju zgrade, sa galerijom, u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade... više
185.000€ (2 500 €/m²)
Palilula, Palilula, Niš
Na prodaju prelep, komforan, četvorosoban stan, uknjižene površine 108m2. Nalazi se na Paliluli, u blizini Palilulske pijace, na odličnoj lokaciji... više
149.500€ (1 384 €/m²)
Tasmajdan, Palilula, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Tasmajdan, Dalmatinska, 1.0, 30 m2, bez terase, VPR od V spratova, mermoterm radijatori, lift, interfon,... više
157.000€ (5 233 €/m²)
Bulevar, Novi Sad
<p>Agencijska oznaka - 1102456 - Cena je 75 000e + 3% agencijske provizije Uknjižena, veća garsonjera u blizini Bulevara i Futoške pijace.... više
75.000€ (2 500 €/m²)
Grbavica, Novi Sad
Bez provizije za kupca Prodaja stanova Novi Sad – Grbavica, u urbanom i atraktivnom delu grada, u blizini centra Novog Sada, TC Promenade,... više
159.958€ (3 554 €/m²)
Centar, Medijana, Niš
Vrhunski uređen luksuzan trosoban stan površine 67m2. Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade u centru Niša. Odiše elegancijom i pažljivo... više
195.000€ (2 910 €/m²)
Branko Bjegović, Crveni krst, Niš
Na prodaju četvorosoban stan u modernom porodičnom kompleksu sa ukupno 6 stanova iste strukture, raspoređenih u dve lamele, na 3 nivoa, na odličnoj... više
178.217€ (1 764 €/m²)
Centar, Jagodina
Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Veoma blizu svih gradskih... više
38.400€ (1 600 €/m²)