Za upit stanova Centar novogradnja Banja Luka pronađeno 1880 oglasa

Rakovica - Vidikovački venac, 98m2

Vidikovački venac, Rakovica, Beograd

Rakovica - Vidikovački venac 4.0, 98m2 (lođa 6m2), 1/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se izuzetno svetao i funkcionalan,... više

290.000€ (2 959 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 98m²
  • 1/6 spratova

Odličan kompletno renoviran stan kod Gradske bolnice, 68m2, 8.sprat

Gradska bolnica, Medijana, Niš

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji kod Gradske bolnice. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih... više

153.000€ (2 250 €/m²)

  • 3 soba
  • 68m²
  • Prizemlje/9 spratova

2.5, Fakultet Zaštite na radu

Staro groblje, Palilula, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u blizini FZNR-A i DIF-a, desetak... više

105.000€ (1 693 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 5/5 spratova

- zvezdara sf 2634

Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Oliverina – Nameštena garsonjera 28m2 + terasa 7m2 + Parking Prodaje se izuzetno funkcionalna i kompletno nameštena garsonjera u mirnom... više

127.000€ (4 535 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 28m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Salajka - Uknjižen četvorosoban stan ID#1000640

Salajka, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Salajka, ulica Radoja Domanovića. Uknjižen, kompletno i kvalitetno namešten četvorosoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje.... više

339.900€ (3 365 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 101m²
  • 2/5 spratova

Prodaja trosobnog stana u Kragujevcu – centar grada

Centar, Kragujevac

Prodaja trosobnog stana u Kragujevcu, na izuzetnoj lokaciji u centru grada, u blizini opštine, jezera Bubanj i autobuske stanice. U neposrednoj... više

115.500€ (1 833 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 63m²
  • 6/13 spratova

Savski venac, Ekonomski fakultet - Karađorđeva, 36m2

Ekonomski fakultet, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Ekonomski fakultet - Karađorđeva 1.0, 36m2, 3/8, CG, lift, podrum Izuzetno svetao i funkcionalan jednosoban stan od 36,41m²... više

164.000€ (4 555 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 36m²
  • 3/8 spratova

Prodaje se trosoban stan, Podbara - 77m2

Podbara, Novi Sad

Na prodaju je trosoban stan u Novom Sadu, smešten u mirnom delu Podbare, na svega 10 minuta od centra grada. Ova nekretnina je idealna za sve... više

202.980€ (2 636 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 1/3 spratova

Prodaja stanova Novi Sad Liman 4 – trosoban stan 64m2, kompletno namešten, r

Liman 4, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad Liman 4 – na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, na Bulevaru Cara Lazara, izdvajamo kompletno namešten i renoviran... više

206.000€ (3 218 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 64m²
  • 6.sprat

Dvosoban stan 63 m², Aerodrom, Kragujevac, 5/5, 1 kupatilo

Aerodrom, Kragujevac

Renoviran i namešten stan površine 63 m², nalazi se na 5. spratu zgrade sa 5 spratova u naselju Aerodrom, u Kragujevcu. Stan je uknjižen i ima... više

94.500€ (1 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 63m²
  • 5/5 spratova

Prelep 3.0 stan, centar, 95m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju odličan, lux stan, na Nišavskom keju, u centru grada, na veoma atraktivnoj lokaciji pogodnoj za porodično stanovanje i izdavanje.... više

167.000€ (1 757 €/m²)

  • 3 soba
  • 95m²
  • 6/6 spratova

Novi Sad, Centar - Odličan trosoban stan ID#1001159

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar - Stari grad. Izdvajamo iz ponude kompletno renoviran, komforan, po strukturi trosoban stan koji se nalazi na jednoj od najlepših... više

267.800€ (3 618 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 74m²
  • 2/4 spratova