Za upit stanova Centar novogradnja Banja Luka pronađeno 1880 oglasa

Trosoban stan 65 m², Sajmište, Novi Sad, 2. sprat

Sajmište, Novi Sad

Prodaje se jedinstven, dizajnerski osmišljen trosoban stan od 65 m² na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu, u naselju Sajmište, u okviru Sajam... više

234.600€ (3 609 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 2/5 spratova

VRACAR VRACAR 66m2 , 199000e

Vracar, Vracar, Beograd

Na odlicnoj lokaciji sa prostorijama koje omugacavaju da stan bude cetvorosoban, novije gradnje, u odlicnoj zgradi sa malim brojem stanova,... više

199.000€ (3 015 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 66m²
  • 3.sprat

Dvosoban stan NOVI SAD, 153000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102587, cena nekretnine je 153.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Stanica, 56m2, dvosoban, drugi sprat. Prelep... više

153.000€ (2 732 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 2/10 spratova

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-USELJIVA NOVOGRADNJA- JOVE ILICA

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

Jedinstvena ponuda na trzistu nekretnina. U zgradi premijum kvaliteta, vrhunskog dizajna, sa besprekornom dokumentacijom, u ponudi je stan veoma... više

310.999€ (3 658 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Sremska Kamenica - Odličan četvorosoban stan ID#1001187

Sremska Kamenica, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica. Izdvajamo iz ponude odličan, po strukturi četvorosoban stan koji se nalazi na lepoj i atraktivnoj lokaciji za stanovanje.... više

329.600€ (2 891 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 114m²
  • 3/4 spratova

Apartman 33 m², PR, Zlatibor – Titova Vila (Opremljen) 76.500€

Centar, Zlatibor

Na prodaju komplet opremljen apartman površine 33 m², koji se nalazi na prizemlju zgrade sa liftom u apartmanskom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru.... više

76.500€ (2 318 €/m²)

  • soba
  • 33m²
  • Prizemlje/5 spratova

Vračar, Krunska, Resavska , 3.5, 96m2, 396500EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 65153, IV/VI, lift, uknjizen, renoviran, stara gradnja, fasada dobra, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Lep 3.5 stan sa... više

396.500€ (4 130 €/m²)

  • 4 soba
  • 96m²
  • 4/6 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, BW King`s Park, 2.0, 54m2, 290000 EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Ekskluzivna zgrada koja se odlikuje najvišim standardom luksuza i kvaliteta - King's Park nalazi se do samog Savskog parka sa direktnim pristupom... više

290.000€ (5 370 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 5/15 spratova

Prodaje se komforan 3, 5-soban stan u blizini Čaira

Palilula, Niš

Na prodaju odličan 3,5-soban stan smešten na mirnoj lokaciji, a svega 5 minuta od Čair, što ga čini idealnim spojem urbanog života i svakodnevnog... više

120.000€ (1 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • 5/6 spratova

Prodaje se stan na Bulevaru Nemanjića

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Prodaje se stan na izuzetnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Delta Planeta. Površina 68m2 na četvrtom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se... više

144.000€ (2 117 €/m²)

  • Garsonjera
  • 68m²
  • Prizemlje

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 168000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1100927... CENA 168000 plus agencijska provizija 3%, . Savršena prilika za rekonstrukciju predivnog stana kod Banovine.... više

168.000€ (2 270 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 74m²
  • 3/5 spratova

STARI GRAD CENTAR 79m2 , T , 375000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Studentski trg, Zmaja od Nocaja, 3.0, 79 m2 sa terasom, V od V spratova, eg, lift, interfon, video nadzor,... više

375.000€ (4 746 €/m²)

  • 3 soba
  • 79m²
  • 5.sprat