Mali mokri lug, Zvezdara, Beograd
Zvezdara, Mali Mokri Lug - Pešterska - IDEALNO ZA INVESTITORE 2.0, 62m2, PR/1, TA, telefon, podrum, parking Stan u prizemlju porodične kuće,... više
130.000€ (2 096 €/m²)
Ledine, Surčin, Beograd
Stan,Beograd,Ledine,Vojvođanska,Surčin,3.0,50m2,87 000 eur. Prodaja stana,Ledine,Vojvođanska, u izgardnji-na izuzetnoj lokaciji,blizu Akva parka,marketa,autobusa... više
96.000€ (1 920 €/m²)
Bele Vode, Cukarica, Beograd
Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, BELE VODE, Momčila Čedića, UKNJIŽEN, petosoban dvoetažni stan sa terasom i 2 kupatila stambena zgrada, sprat:... više
163.000€ (1 734 €/m²)
Šumice, Beograd
Na izuzetnoj lokaciji lep, svetao stan, okrenut ka zelenilu ( parku Šumice). Nalazi se na 2.spratu od osam u zgradi sa liftom. Sastoji se od... više
107.000€ (4 280 €/m²)
Altina, Zemun, Beograd
Zemun, Altina - Ugrinovački put 21. deo 2.0, 50m2 (terasa 3m2), PR/3, grejanje - norveški radijatori, interfon, parking Prodaje se kvalitetan... više
120.000€ (2 400 €/m²)
Beograd Na Vodi, Beograd
Nova, izuzetno luksuzna zgrada u okviru projekta Beograd na vodi - Riviera, nalaziće se u prvom redu do savske promenade, odmah pored TC Galerija,... više
1.000.000€ (6 535 €/m²)
Borca, Palilula, Beograd
Prodaje se uknjizen stan od 69 kv , 3.0 , duplex, tipa Karingtonki, Mali Zbeg –Borca. Godina gradnje 2016. Stan ima 3 komforne sobe, 2 kupatila,... više
139.000€ (2 014 €/m²)
Centar (Palilula), Palilula, Beograd
Centar, Porečka ulica pored Lidla u B. Despota Stefana, uknjižen i odmah useljiv. Izuzetno prostran komforan pravi četvorosoban stan sa velikim... više
350.000€ (3 070 €/m²)
Medaković I, Voždovac, Beograd
U prilici smo da vam ponudimo svetao, komforan stan, 80m2 + 2 terase po strukturi 3.0, dvostrano orijentisan. Sastoji se od: dnevne sobe, kuhinjsko-trpezarijskog... više
200.000€ (2 500 €/m²)
Medaković 3, Beograd
Prodaje se dvosoban stan u naselju Medaković 3. 64 m2, nalazi se u prizemlju zgrade starije gradnje, pogodan i kao poslovni prostor(polu suteren).... više
120.000€ (1 875 €/m²)
Bulevar Despota Stefana, Palilula, Beograd
350.000€ (3 070 €/m²)
Banjica, Voždovac, Beograd
Funkcionalan odlicno osvetljen porodican stan sa 3 spavace sobe. Kompletno renoviran , maksimalno iskoriscen prostor, u cenu uracunat ugradni... više
260.000€ (3 209 €/m²)