Za upit stanova Beograd id pronađeno 1772 oglasa

SAVSKI VENAC AUTOKOMANDA 71m2 , 2T , 265000e

Autokomanda, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Autokomanda, Partizanov stadion, 3.0, 71 m2 sa 2 terase, VPR od III sprata, eg, lift, interfon, klima,... više

265.000€ (3 732 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • Visoko prizemlje.sprat

PRODAJEMO, LUKSUZAN 4.0 STAN U GOLF NASELJU

Golf Naselje, Cukarica, Beograd

Na izuzetnoj lokaciji u mirnom i prestiznom Golf naselju, u neposrednoj blizini Kosutnjaka, nalazi se ovaj luksuzno renoviran stan u zgradi... više

460.000€ (3 129 €/m²)

  • 4 soba
  • 147m²
  • 2.sprat

Novi Beograd, Blok 65, Đorđa Stanojevića, 2.0, 55m2, 249000 EUR

Blok 65, Beograd

Nov, neuseljavan stan u novom stambeno-poslovnom objektu Airport Garden. Potpuno je prazan, a poseduje open space sa izlazom na terasu, odvojenu... više

249.000€ (4 527 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 1/9 spratova

STARI GRAD CENTAR 170m2 , T , 888000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Kneza Mihaila, 8.0, 170 m2, terasa, V od VI spratova, dupleks, cg, lift, interfon, video nadzor,... više

888.000€ (5 223 €/m²)

  • 8.0 soba
  • 170m²
  • 5.sprat

Prodaja stana Beograd, novogradnja, odmah useljiv, povraćaj PDV-a, garaža, te

Crveni Krst, Vračar, Beograd

: Na prodaju stan u kvalitetnoj novogradnji u Beogradu, odmah useljiv, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku... više

280.000€ (3 783 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 74m²
  • 5/6 spratova

Beograd, Savski venac - Klinički centar, Resavska, 2.5 stan/pp, 53m2, PSUT/8, C

Klinički Centar, Beograd

Beograd, Savski venac - Klinički centar, Resavska 2.5, 53m2, PSUT/8, CG, podrum, 2 ulaza Prodaje se izvorno stambeni prostor (stan) koji je... više

139.000€ (2 622 €/m²)

  • 3 soba
  • 53m²

Prostran četvoroiposoban stan u modernoj novogradnji u srcu Zemuna

Gornji Grad, Zemun, Beograd

Na prodaju izuzetno komforan četvoroiposoban stan površine 116,14 m², smešten u odličnoj novogradnji na četvrtom povučenom spratu ulice Cara... više

319.385€ (2 753 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 116m²
  • 4/4 spratova

Beograd, Vračar - Krunski venac - Krunska 65m2 (40+25 natkrivena terasa)

Krunska, Beograd

Beograd, Vračar - Krunski venac - Krunska 65m2 (40+25 natkrivena terasa) 1.5, 65m2 (40m2 stambena površina +25m2 natkrivena terasa), 6/6, CG,... više

219.000€ (3 369 €/m²)

  • 2 soba
  • 65m²
  • 6/6 spratova

Beograd, Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića, odličan dvosoban stan

Karaburma, Beograd

Beograd, Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića62m2 (58m2 grejne + 4m2 terasa i lođa), TA, 2/4, dvostrano orijentisan Na prodaju dvosoban... više

167.000€ (2 693 €/m²)

  • 2 soba
  • 62m²
  • 2/4 spratova

PALILULA CENTAR 57m2 , T , 207000e

Centar, Palilula, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Bulevar despota Stefana, 2.0 (adaptibilan u 2.5), 57 m2 sa lodjom, XI od XIII spratova, cg, 4... više

207.000€ (3 631 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 11.sprat

Savski venac, Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona 88m2

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

3.0, 88m2(terasa od 16m2), CG, PR/23, garaža, privatno dvorište (bašta) od 53m2, LUX, novo, interfon, internet, ktv Nadomak reke i Sava promenade,... više

594.000€ (6 750 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 88m²
  • Prizemlje/13 spratova

Rakovica, Vidikovac - Vidikovački venac

Vidikovac, Rakovica, Beograd

2.0, 41m2 uknjiženo (mereno 48m2), 1/7, CG, dva lifta, klima, interfon, internet, ktv, podrum Naselje Vidikovac pripada opštini Rakovica, i... više

187.000€ (4 560 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 1/7 spratova