Za upit stanova Beograd bez posrednika ne prizemlje pronađeno 1589 oglasa

Novi Beograd, Blok 67 - Belville - Jurija Gagarina, 103m2

Blok 67 - Belville, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 67 - Belville - Jurija Gagarina 4.0, 103m2 (dve lođe 8m2), 4/7, CG, lift, interfon, garaža U ponudi za prodaju luksuzan,... više

505.000€ (4 902 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 103m²
  • 4/7 spratova

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 42m2, 77700EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130595, PR/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

77.700€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 42m²

Zvezdara, Veliki mokri lug, Ristin potok, 1.5, 39m2, 98670 EUR

Veliki Mokri Lug, Beograd

Nov stambeni kompleks u Velikom mokrom lugu. Mirna lokacija, lagan i brz pristup auto putu, odlicna povezanost sa drugim delovima grada. Sva... više

98.670€ (2 530 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²
  • 1/3 spratova

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa, 53m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa 2.0, 53m2 (terasa 3m2), 3/4, EG-podno grejanje, lift, interfon Odličan dvosoban stan u kvalitetnoj novogradnji... više

186.760€ (3 523 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 3/4 spratova

IMPOZANTAN 3.0 STAN, STARI GRAD

Gornji Dorcol, Stari Grad, Beograd

Atraktivna i raskosna nekretnina, smestena je na perfektnoj lokaciji u najpopularnijem delu Starog grada gornjem Dorcolu. Stan je izuzetno... više

699.000€ (5 729 €/m²)

  • 3 soba
  • 122m²
  • 4.sprat

Rakovica, Kanarevo brdo - Jelke Bojkić Makavejev, 56m2

Kanarevo brdo, Rakovica, Beograd

Rakovica, Kanarevo brdo - Jelke Bojkić Makavejev 2.5, 56m2, 1/4, CG, telefon, interfon, parking Stan okružen zelenilom, kompletno namešten... više

155.000€ (2 767 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 56m²
  • 1/4 spratova

Beograd, Savski venac - Klinički centar, Resavska, 2.5 stan/pp, 53m2, PSUT/8, CG

Klinički Centar, Beograd

Beograd, Savski venac - Klinički centar, Resavska 2.5, 53m2, PSUT/8, CG, podrum, 2 ulaza Prodaje se izvorno stambeni prostor (stan) koji je... više

139.000€ (2 622 €/m²)

  • 3 soba
  • 53m²

Zvezdara, Mirijevo, Kapetana Miloša Žunjića , 4.0, 102m2, 205180 EUR

Mirijevo, Beograd

Stan u novogradnji u modernom stambeno-poslovnom kompleksu u najlepšem delu Mirijeva. Objekat se sastoji od tri lamele, u neposrednoj blizini... više

205.180€ (2 011 €/m²)

  • 4 soba
  • 102m²
  • 1/4 spratova

Vračar, Čubura, Sazonova, 4.0, 97m2, 485000 EUR

Čubura, Beograd

Izvanredan, nov, neuseljavan stan u vrlo kvalitetnoj, luksuznoj zgradi useljenoj krajem 2023. godine, čije su karakteristike veoma kvalitetni... više

485.000€ (5 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 97m²
  • 2.sprat

VRACAR CVETNI TRG 86m2 , T , 320000e

Cvetni Trg, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Tasmajdan, Resavska, 3.0, 86 m2, terasa, II od III sprata, cg, bez lifta, interfon, klima, odmah useljiv,... više

320.000€ (3 720 €/m²)

  • 3 soba
  • 86m²
  • 2.sprat

Zemun, Zemunski kej - Beogradska, 26m2

Zemunski kej, Zemun, Beograd

Zemun, Zemunski kej - Beogradska 0.5, 26m2, terasa 3m2, norveški radijatori, klima, 1/4, interfon, parking Na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj... više

124.000€ (4 769 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • 1/4 spratova

ZEMUN SAVE KOVACEVICA 62m2 , 2T , 170000e

Save Kovacevica, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Save Kovacevica, Ohridska, 2.5, 62 m2 sa lodjom i terasom, XI od XI spratova, cg, 2 lifta, interfon,... više

170.000€ (2 741 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 11.sprat