Za upit stanova Beograd bez posrednika ne prizemlje pronađeno 1595 oglasa

Čukarica, Žarkovo, Mihajla Valtrovica, 2.0, 59m2, 133000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 129667, I/, terasa(2), renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. Struktura stana: Dnevna soba, kuhinja, manji hodnik do toaleta... više

133.000€ (2 254 €/m²)

  • 2 soba
  • 59m²
  • 1.sprat

Vračar, Hram Svetog Save, , 3.0, 95m2, 275000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 95950, III/III, klima, terasa(2), uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, ostava, stambena zgrada. Nudimo vam izuzetan... više

275.000€ (2 894 €/m²)

  • 3 soba
  • 95m²
  • 3/3 spratova

Voždovac, Farmaceutski fakultet, Dušana Jovanovića, 3.0, 72m2, 220000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 118404, VI/VII, klima, lift, terasa, parking, stambena zgrada. Na prodaju trosoban stan povrsine 72 m² u novogradnji na 6. spratu... više

220.000€ (3 055 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 6/7 spratova

Vračar, Crveni krst - Šumatovačka 69m2

Crveni Krst, Vračar, Beograd

3.0, 69m2 (terasa i lođa), 1/4, TA, renoviran, klima, interfon, KTV, internet, video nadzor, ostava, podrum Šumatovačka ulica počinje od Braničevske... više

255.000€ (3 695 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • 1/4 spratova

Palilula, Bogoslovija - Bata Lakina, 39m2

Bogoslovija, Palilula, Beograd

Palilula, Bogoslovija - Bata Lakina 1.5, 39m2 (terasa 4m2), 1/4, TA, interfon U ponudi za prodaju jednoiposoban stan odličnog rasporeda i... više

138.500€ (3 551 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • 1/4 spratova

Novi Beograd, Blok 71 - Dr Ivana Ribara

Blok 71, Novi Beograd, Beograd

3.0, 86m2(terasa i lođa), 5/6, lift, CG, interfon, internet, klima, ktv, podrum Stan se nalazi na Novom Beogradu, u Bloku 71, u ulici Dr. Ivana... više

274.000€ (3 186 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 5/6 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog, 2.5, 64m2, 155088 EUR

Mirijevo, Beograd

Stanovi u novogradnji, različitih struktura i kvadratura u modernom stambenom kompleksu u uređenom delu Mirijeva. Sadržaj stambenih prostora... više

155.088€ (2 423 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 4/4 spratova

Voždovac, Braće Jerković, Jovana Bijelića, 3.0, 49m2, 153000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 113383, NPR/IV, klima, telefon, uknjizen, podrum, stambena zgrada. U najlepsem delu Brace Jerkovic,prodaje se uknjizen stan,u... više

153.000€ (3 122 €/m²)

  • 3 soba
  • 49m²

Vračar, Crveni krst, Loznička, 4.0, 119m2, 595000 EUR

Crveni Krst, Beograd

Veoma luksuzna, izuzetna zgrada na Vračaru, građena po visokim standardima gradnje. U ponudi je odličan, veoma komforan stan, uknjižene površine... više

595.000€ (5 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 119m²
  • 6/6 spratova

SAVSKI VENAC EKONOMSKI FAKULTET 76m2 , (T) , 185000e

Ekonomski Fakultet, Savski Venac, Beograd

U PONUDI JE STAN KOJI FUNKCINISE KAO DUPLEX. NALAZI SE NA ODLICNOJ LOKACIJI U CENTRU GRADA. BLIZINA BROGRADA NA VODI, SAVSKOG TRGA, SLAVIJE,... više

185.000€ (2 434 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • 5.sprat

Zvezdara, Mirijevo I - Ladne vode 41m2

Mirijevo I, Zvezdara, Beograd

2.0, 41m2(terasa), 2/4, EG, klima, interfon, internet, ktv, bez ulaganja Stan se nalazi u srednjem delu mirne ulice Ladne vode, koja se nalazi... više

117.500€ (2 865 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 2/4 spratova

Lux stan 127m2 novogradnja-terasa s pogledom, garaža uključena

Voždovac, Beograd

Na prodaju prostran i svetao stan u kvalitetnoj novogradnji, površine 127 m², smešten na 3. spratu stambene zgrade sa liftom, u ulici Vojvode... više

491.000€ (3 866 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 127m²
  • 2/9 spratova