Za upit stanova Beograd bez posrednika ne prizemlje pronađeno 1596 oglasa

Zemun, Marija Bursać, Mozerova, 1.5, 28m2, 122000EUR

Zemun (marije Bursać), Beograd

Agencijski ID: 129961, II/IV, terasa, ulaz dobar, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Prodaje se stan u Mozerovoj ulici na 2 spratu,28 m2,1.5... više

122.000€ (4 357 €/m²)

  • 2 soba
  • 28m²
  • 2/4 spratova

Voždovac, Banjica, Bulevar oslobođenja, 3.0, 70m2, 270000EUR

Banjica, Beograd

Agencijski ID: 126875, IV/VI, lift, uknjizen. Stan je strukturno funkcionalan, sa dosta svetlosti a nalazi se u najlepsem delu Banjice, okruzen... više

270.000€ (3 857 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 4/6 spratova

STAN uknjižen, 2.5-soban, NOVI BEOGRAD BLOK 70A 59m2 , L+T , 190000e

Blok 70a, Novi Beograd, Beograd

Prodaja stana Beograd, NOVI BEOGRAD, BLOK 70A, Dr. Agostina Neta, UKNJIŽEN dvoiposoban stan korisne površine 59m2 sa terasom 12m2 i lodjom... više

190.000€ (3 220 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 8.sprat

Zvezdara, Mirijevo 1 (Staro Mirijevo), Jovanke Radaković, 2.0, 45m2, 99400EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 126900, SUT/II, u izgradnji, parking. U prilici smo da vam ponudimo vise manjih stanova, u zgradi sa planiranim zavrsetkom radova... više

99.400€ (2 208 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²

Čukarica, Banovo brdo, Nikolaja Gogolja, 2.5, 68m2, 300000EUR

Banovo Brdo, Beograd

Agencijski ID: 101515, VPR/VI, lift, terasa, uknjizen, garaza, parking, podrum. ***STAN SA GARAZOM***Izuzetno lokacijski pozicioniran, svetao,... više

300.000€ (4 411 €/m²)

  • 3 soba
  • 68m²

Bele vode, odličan stan 37m2

Bele Vode, Čukarica, Beograd

Kompleks zgrada novije gradnje. Prodaje se stan od 37m2, po strukturi jednosoban ali vrlo adaptibilan. 3. sprat od 6 u zgradi sa liftom. Centralno... više

98.000€ (2 648 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 37m²
  • 3/6 spratova

Beograd na vodi, Hercegovačka, 146m2

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Na prodaju – Luksuzan 4.0 stan u zgradi BW Perla, Beograd na vodi U ponudi je ekskluzivan četvorosoban stan u jednoj od najprestižnijih zgrada... više

998.000€ (6 835 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 146m²
  • 10/25 spratova

Zemun, Sutjeska - Pazovački put, 45m2

Sutjeska, Zemun, Beograd

Zemun, Sutjeska - Pazovački put 1.5, 45m2, podno grejanje/struja, inverter klima, lift, 1/4, interfon, parking, garaža Na Pazovačkom putu... više

124.878€ (2 775 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 1/4 spratova

3.0, Vitanovačka, 71, 20m2, novogradnja, eg, terasa, parking

Vitanovačka, Voždovac, Beograd

3.0, Vitanovačka, novogradnja, eg, terasa, parking Novogradnja uskoro useljiva.Funkcionalan raspored, prostrane sobe, opremljen vrhunskim materijalima... više

200.541€ (2 824 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • 2.sprat

Voždovac, Kumodraž, Gunjak, 0.5, 27m2, 91000 EUR

Kumodraž, Beograd

Kumodraž, Gunjak, 27m2, PR/3 Garsonjera od 27m2, uknjižena na 24m2, + terasa, prostor ispred stana od 7m2. Prizemlje, nije ukopan. Stan se prodaje... više

91.000€ (3 370 €/m²)

  • 1 soba
  • 27m²

ZVEZDARA KLUZ 38m2 , 125000e

Kluz, Zvezdara, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kluz, Bulevar kralja Aleksandra, 1.5, 38 m2, bez terase, VI od VI spratova, cg, tel, lift (ide do 6.... više

125.000€ (3 289 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • 6.sprat

Rakovica, Kneževac, Miloša Bogićevića, 2.5, 67m2, 150700EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 126070, III/IV, terasa, uknjizen, parking. Prodaje se odlican 2,5-soban stan (po potrebi adaptibilan u 3,5-soban) u novogradnji... više

150.700€ (2 249 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • 3/4 spratova