Za upit stanova Beograd trg republike Beograd pronađeno 1380 oglasa

Zvezdara, Đeram pijaca - Đakovačka 37m2

Đeram, Zvezdara, Beograd

2.0, 37m2, 1/1, klima, norveški radijator, internet, KTV Mala i mirna Đakovačka ulica nalazi se u neposrednoj blizini Đeram pijace i prostire... više

114.000€ (3 081 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 37m²
  • 1/1 spratova

Mirijevo, stan 40 m2 , cena sa PDV, lux ID#1576

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Na prodaju moderan stan u Mirijevu. U ponudi su i stanovi sličnih kvadratura. Funkcionalan stan u izgradnji se nalazi na prizemlju, na odličnoj... više

97.130€ (2 428 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • Visoko prizemlje/3 spratova

STARI GRAD CENTAR 58m2 , T , 285000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Jelene Cetkovic, 3.0, 58 m2 sa terasom, IV od IV sprata, eg, lift, interfon, video nadzor, ktv,... više

285.000€ (4 913 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • 4.sprat

Beograd, Stari Grad- Kopitareva Gradina 2.0 37m2

Kopitareva Gradina, Beograd

Beograd, Stari Grad- Kopitareva Gradina Džordža Vašingtona 2.0, 37m2 U jednoj od najlepših i najmirnijih ulica Starog Grada, u neposrednoj blizini... više

160.000€ (4 324 €/m²)

  • 2 soba
  • 37m²

Zvezdara, Konjarnik, Ustanička, 3.5, 93m2, 299000 EUR

Konjarnik, Beograd

Odličan penthaus sa lux karakteristikama, smešten u najlepšoj mikrolokaciji naselja Konjarnik, u zvezdarskom delu. Po strukturi 3.5-soban,... više

299.000€ (3 215 €/m²)

  • 4 soba
  • 93m²
  • 5/5 spratova

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1532

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 103275 eur sa uračunatim PDV(10%) Predstavljamo vam jedinstvenu priliku... više

103.275€ (2 518 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • 1/4 spratova

+VRAČAR VN 3809

Krunski venac, Vračar, Beograd

Retka prilika na tržištu!!! Na prodaju – dvosoban salonac u srcu Vračara, ulica Prote Mateje. U ponudi je izuzetan dvosoban salonac površine... više

290.000€ (4 603 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 63m²
  • 2/6 spratova

CUKARICA CUKARICKA PADINA 26m2 , 78000e

Cukaricka Padina, Cukarica, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Cukaricka padina, Radnicka, 1.5 (izvorno 1.0), 26 m2, bez terase, VPR od VPR, eg (na cvrsto gorivo),... više

78.000€ (3 000 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 26m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Zvezdara - Olimp, 66m2

Olimp, Zvezdara, Beograd

Zvezdara - Olimp 3.0, 66m2 (terasa 4.5m2), PR+galerija, EG/struja, klima, lift Na izuzetnoj lokaciji u blizini Sportskog centra Olimp u modernoj... više

205.000€ (3 106 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 66m²
  • Prizemlje

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1579

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 101 500 eur sa uračunatim PDV(10%) Predstavljamo vam jedinstvenu priliku... više

101.500€ (2 537 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 4/4 spratova

Stari grad, Dorćol - Dunavska, 117m2 - K-District - useljiv, jedinstven život

Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Dorćol - Dunavska - K-District - useljiv, jedinstven životni stil! 4.0, 117m2 (terasa 9m2), 1/4, CG, dva lifta, telefon, interfon,... više

780.000€ (6 666 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 117m²
  • 1/4 spratova

PREMIUM STAN 4.0 STAN - BW RIVIERA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Riviera - stambeno-poslovni objekat na obali reke, na jedinstvenoj poziciji i mikrolokaciji. Zgrada je projektovana i dizajnirana da svojim... više

1.134.888€ (6 560 €/m²)

  • 4 soba
  • 173m²
  • 2.sprat