Za upit stana Centar stari grad Beograd pronađeno 149 oglasa

ZEMUN DONJI GRAD 52m2 , 230000e

Donji Grad, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Donji grad, Kej oslobodjenja, Zmaj Jovina, 2.0, 52 m2, bez terase, I od I sprata (iznad je veliki... više

230.000€ (4 423 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 1.sprat

Čukarica, Novi Železnik - Darinke Radović, 59m2

Novi Železnik, Čukarica, Beograd

Čukarica, Novi Železnik - Darinke Radović 2.0, 59m2 (lođa 3m2), 2/6, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, podrum, parking U ponudi dvosoban,... više

137.000€ (2 322 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 2/6 spratova

PRODAJA, 3.0 DUPLEX U BORCI

Borca, Palilula, Beograd

Prodaje se uknjizen stan od 69 kv , 3.0 , duplex, tipa Karingtonki, Mali Zbeg –Borca. Godina gradnje 2016. Stan ima 3 komforne sobe, 2 kupatila,... više

139.000€ (2 014 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • Prizemlje

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 2.0, 69m2, 127650EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130607, IV/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

127.650€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 69m²
  • 4.sprat

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 0.5, 28m2, 51800EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130601, II/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

51.800€ (1 850 €/m²)

  • 1 soba
  • 28m²
  • 2.sprat

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 45m2, 83250EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130624, IV/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

83.250€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 4.sprat

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 0.5, 39m2, 72150EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130549, I/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smesten... više

72.150€ (1 850 €/m²)

  • 1 soba
  • 39m²
  • 1.sprat

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 57m2, 105450EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130619, III/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

105.450€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 3.sprat

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 55m2, 101850EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130600, II/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

101.850€ (1 851 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 2.sprat

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 0.5, 24m2, 44400EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130593, PR/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

44.400€ (1 850 €/m²)

  • 1 soba
  • 24m²

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 41m2, 75850EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130622, IV/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

75.850€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • 4.sprat

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 2.0, 61m2, 112850EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130559, IV/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smesten... više

112.850€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 61m²
  • 4.sprat