Za upit stan pronađeno 4990 oglasa

Novi Sad, Sajam kompleks - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001207

Sajam, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Sajam, ulica Branka Bajića. Izdvajamo iz ponude kompletno namešten, po strukturi dvoiposoban stan koji se nalazi na jednoj od najtraženijih... više

209.100€ (3 120 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • Visoko prizemlje/6 spratova

Stari Grad, Skadarlija - Bulevar despota Stefana 57m2

Skadarlija, Stari Grad, Beograd

2.5, 57m2, vpr/2, TA, ostava, interfon, internet, ktv, parking, podrum, salonac Vrhunska lokacija na samo desetak metara od Skadarlije i Trga... više

258.000€ (4 526 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • vp/2 spratova

Stan od 45m2 sa garažom i ostavom od 35m2 na Strelištu

Strelište, Jagodina

Stan je delimično renoviran postavljena je nova podna obloga u stanu,uradjena keramika u hodniku i kuhinji . Ponuda se sastoji od dve celine.... više

66.000€ (1 466 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 01/2 spratova

Hitna prodaja ! Tražena lokacija, spreman za useljenje – ne propustite!

Vašarište, Jagodina

U ponudi je funkcionalan jednosoban stan smešten na odličnoj lokaciji koja pruža savršen balans između mirnog okruženja i brze povezanosti sa... više

48.500€ (1 010 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 3/4 spratova

Vertikala, površine 120m2 u naselju Strelište

Strelište, Jagodina

Ova vertikala, površine 120m2 se nalazi u mirnoj ulici u pravom porodičnom naselju gde su Vam u blizini srednja i osnovna škola, pošta, mnoštvo... više

90.000€ (750 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 120m²
  • Prizemlje/1 spratova

Renoviran stan sa garažom i podrumom kod tehničke škole

Strelište, Jagodina

Potpuno renoviran dvosoban stan kod tehničke škole sa garažom površine 12m2 i podrumom od 10m2. Sastoji se od većeg dnevnog boravka, kuhinje... više

68.000€ (1 283 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 1/1 spratova

Lep, komforan stan kod Rode na Pivari

Pivara, Jagodina

Lep, komforan stan u zgradi građenoj 1972 godine kod Rode na Pivari. Sastoji se od dve prostrane sobe, kuhinje sa trpezarijom, hodnika, kupatila... više

85.000€ (1 250 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 68m²
  • 1/4 spratova

Dvosoban stan na super lokaciji

Širi centar, Jagodina

Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka, izdvojene kuhinje sa trpezarijom , jedne spavaće sobe,hodnika, kupatila i komforne terase. Mogućnost... više

63.250€ (1 150 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 1/3 spratova

Dvoiposoban dupleks u centru grada

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan u strogom centru Niša, kod SUP-a. Nalazi se na petom, poslednjem spratu u zgradi starije gradnje bez lifta, etažno grejanje.... više

125.000€ (1 644 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 76m²
  • 5/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 234000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101912. CENA stana 234 000e + 3% agencijske provizije. Uknjižen trosoban salonski stan u Starom gradu blizu Dunavskog parka,... više

234.000€ (3 038 €/m²)

  • 3 soba
  • 77m²
  • 2/4 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 74000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1099456 CENA 74.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju jednoiposoban stan, na samo par minuta hoda od Centra grada. Stan... više

74.000€ (2 846 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 26m²
  • 5/6 spratova

Stan za prodaju Palmotićeva 110m2 ID#599007

Centar, Stari Grad, Beograd

Stan za prodaju Palmotićeva 110m2 U najlepšem delu Palmotićeve ulice (kod Milutina Bojića) za prodaju salonski stan površine 110m2. Stan se... više

495.000€ (6 780 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 4/5 spratova