Nova Detelinara, Novi Sad
Agencijski ID: 129960, III/III, lift. NOVA DETELINARA LUX 2,5-ban stan 55,86 m2, okrenut dvoristno. Privatni ulaz do stana. Parket. Vrhunska... više
156.408€ (2 793 €/m²)
Nova Detelinara, Novi Sad
Agencijska oznaka stana 1100689,CENA STANA JE 249000E +3% AGENCIJSKA PROVIZIJA . Nova Detelinara, trosoban, prvi sprat. Trosoban stan perfektnog... više
249.000€ (3 952 €/m²)
Dušanovac, Voždovac, Beograd
Voždovac, Dušanovac - Ljube Nedića 4.0, 116m2 (terasa), 7/7, toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, garaža Ponuda stanova različitih struktura... više
323.640€ (2 790 €/m²)
Vračar (centar), Beograd
Agencijski ID: 129527, IV/V, klima, lift, terasa(2), uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Lux 3.0 od 63m2, u novoj zgradi,... više
280.000€ (4 444 €/m²)
Višnjička Banja, Beograd
Agencijski ID: 131657, I/V, klima, lift, telefon, terasa, parking, stambena zgrada. Na prodaju izuzetno funkcionalan i moderan stan u naselju... više
217.000€ (3 238 €/m²)
Centar, Novi Sad
Savršen primer kako prelepi salonski stan može postati još lepši u modernom duhu. Stanu kome ni najveći detaljisti neće moći naći ni jednu manu.... više
340.000€ (3 400 €/m²)
Blok 65, Novi Beograd, Beograd
Novi Beograd, Blok 65 - Đorđa Stanojevića 4.0, 134m2 (terasa 36m2), 12/12, toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, podrum, parking, garaža... više
550.000€ (4 104 €/m²)
Kneza Miloša (centar), Beograd
Agencijski ID: 132023, III/V, klima, lift, terasa, uknjizen, parking, podrum, stambena zgrada. Prodaje se potpuno renoviran, dvosoban stan povrsine... više
250.000€ (5 555 €/m²)
Kalenić, Vračar, Beograd
Vračar, Kalenić pijaca - Hadži Đerina 2.0, 74m2 (tri terase 6m2), 3/4, CG, klima, lift, interfon, podrum, parking U ponudi za prodaju veoma... više
310.000€ (4 189 €/m²)
Miljakovac 3, Rakovica, Beograd
Objekat će raspolagati sa ukupno 10 stanova raspoređenih na dve etaže, tj. u prizemlju ( visina I sprata ) i na I spratu. U ponudi su stanovi... više
88.000€ (2 200 €/m²)
Sajam, Novi Sad
Agencijski ID: 129904, IV/VI, ulaz mermerni, novogradnja. *SAJAM - LUX* - 75, 69 m2, 3,0-soban,u izgradnji. ODLICNA POZICIJA. Povrat PDV.... više
208.147€ (2 738 €/m²)
Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd
Na prodaju luksuzan trosoban stan u prestižnom kompleksu Beograd na vodi, zgrada BW EDEN, sa prelepim pogledom na reku. Ova nekretnina predstavlja... više
369.000€ (4 555 €/m²)