Za upit stan west 65 pronađeno 1274 oglasa

Mirijevski bulevar, 37m2, uknjižen, kompletno namešten, sa parking mestom ID#

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Prodaje se funkcionalan, uknjižen stan površine 37m2, na drugom spratu stambene zgrade novije gradnje iz 2019. godine u Mirijevskom bulevaru.... više

159.000€ (4 297 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • 2/3 spratova

Zemun, Centar, Svetozara Miletića, 4.0, 140m2, 395000 EUR

Centar, Beograd

Odličan stan za poslovni prostor ili kao stambena jedeinica za veliku porodicu.Poseban je ulaz, struja, trenutno je potpuno opremljen kao poslovni... više

395.000€ (2 821 €/m²)

  • 4 soba
  • 140m²
  • 2/3 spratova

Troiposoban stan u izgradnji 86 m2, I sprat, Obrenovac (CENTAR) - 169.925€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Prodaje se prostran i funkcionalan troiposoban stan 85,82m2 koji se nalazi na prvom spratu stambeno - poslovne zgrade sa liftom, na odličnoj... više

169.925€ (1 975 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 86m²
  • 1.sprat

POLUNAMŠTEN DUPLEKS NA FENOMENALNOJ LOKACIJI!

Sajmište, Novi Sad

Prodaje se trosoban dupleks od 79 m² (uknjižen na 55 m², u postupku uknjižbe na 79 m²), smešten na poslednjem, šestom spratu održavane zgrade... više

190.550€ (3 464 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 55m²
  • 6/6 spratova

Stan u Novogradnji u Vrnjačkoj Banji: Kvalitetna Gradnja, Izvrsna Lokacija, Pr

Raj, Vrnjačka Banja

Na prodaju stan u novogradnji na prestižnoj i atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, površine 37.09 m². Stan se nalazi u savremenoj stambenoj... više

63.053€ (1 704 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 37m²
  • 2/3 spratova

Luxuzni stanovi malih kvadratura

Kluz, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Kluz, ul.Bulevara kralja Aleksandra, 2.0, 46,2m2, II/7, lift, CG sa kalorimetrima (plaćanje po potrošnji) , inverter klima i split... više

138.600€ (3 013 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 2/7 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, Hercegovačka, 3.0, 72m2, 395000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 94809, XII/XVI, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, podrum. Prelep i potpuno namesten,... više

395.000€ (5 486 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 12/16 spratova

Jednosoban stan 38m2, II sprat - 62.700€ + PDV

Centar, Zlatibor

Zadovoljstvo nam je da smo u mogućnosti ponuditi Vam jednosobne stanove u stambenom kompleksu, na svega 1km udaljenosti od centra Zlatibora.... više

62.700€ (1 650 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 38m²
  • 2/4 spratova

Ekskluzivna novogradnja u centru 64.59m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 64,59m2. Nalazi se na šestom spratu,... više

184.730€ (2 886 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 6/8 spratova

Stan, Beograd, Voždovac, Lekino brdo, trosoban, 48 m2 i 17m2 terase, lux ID#14

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Stan,Beograd,Voždovac,Lekino brdo,trosoban,48m2+17m2 terase ,150000 eur+PDV(10%),lux Prodaja stana u izgardnji,na Dušanovcu na izuzetnoj lokaciji,blizu... više

150.000€ (3 125 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 48m²
  • Visoko prizemlje/5 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od... više

121.283€ (2 425 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 12/15 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

119.675€ (2 137 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 3/10 spratova