Voždovac, Beograd
Agencijski ID: 101764, II/VIII, klima, lift, francuski balkon, telefon, uknjizen, renoviran, parking. Izuzetno lokacijski pozicionirana garsonjera,... više
107.000€ (4 280 €/m²)
Zvezdara, Beograd
Agencijski ID: 77933, II/II, terasa, novogradnja, garaza, parking. Dva lux stana u zgradi. Prodaje se stan na drugom spratu. Pogled na park.... više
485.000€ (2 461 €/m²)
Retenzija, Zemun, Beograd
Izuzetno interesantna dva stana sa jednim ulazom, na prestižnoj lakaciji na Retenziji, PR+I+II+velika terasa. Zgrada iz 2003. godine, grejanje... više
650.000€ (3 299 €/m²)
Surčin, Beograd
Stan Surčin 133m2, u dva nivoa u novoizgrađenoj lux zgradi sa 3 zasebna ulaza U donjem nivou stana se nalazi veliki dnevni boravak sa terasom,... više
280.000€ (2 105 €/m²)
Voždovačka crkva, Voždovac, Beograd
2.5, 63m2(terasa 8m2), 2/4, CG, interfon, internet, ktv, podrum Vitanovačka ulica se proteže centralnim delom opštine Voždovac i spaja ulice... više
187.000€ (2 968 €/m²)
Krunski venac, Vračar, Beograd
3.0, 86m2 (balkon 2.60m2), 2/3, CG, renoviran, klima, video nadzor, interfon, internet, telefon, ktv. Resavska ulica prostire se od Bulevara... više
320.000€ (3 720 €/m²)
Banjica, Voždovac, Beograd
U najlepšem delu Banjice – odličan trosoban stan. U ponudi je izuzetan, uknjižen trosoban stan površine 77m², smešten u jednom od najtraženijih... više
235.000€ (3 051 €/m²)
Skojevsko naselje, Rakovica, Beograd
Lux stan na III nivoa, petosoban po strukturi, na II/II, pored centralnog grejanja ima i podno grejanje, pomoću pametne tehnologije upravlja... više
580.000€ (4 202 €/m²)
Rakovica, Beograd
Agencijski ID: 109921, I/, klima, terasa(2), uknjizen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking. Prodaje se stan u mirnom dela... više
219.500€ (1 860 €/m²)
Voždovac, Beograd
Agencijski ID: 127630, VPR/VI, lift, telefon, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, parking, podrum, pogodan za pp, Adaptibilanu... više
119.900€ (2 446 €/m²)
Železnik, Čukarica, Beograd
U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura... više
160.210€ (2 715 €/m²)
Železnik, Čukarica, Beograd
236.245€ (2 715 €/m²)