Za upit stan prizemlje sa dvoristem pronađeno 4995 oglasa

Palilula, Karaburma, Roda, 3.0, 66m2, 132000EUR

Karaburma, Beograd

Agencijski ID: 126180, II/, klima, terasa. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720... više

132.000€ (2 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • 2.sprat

Novogradnja 1.5, 46.5 m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 46.5 m2. Nalazi se na četvrtom spratu zgrade sa liftom... više

88.350€ (1 920 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 4/4 spratova

STAN NA PRODAJU NOVI SAD – ČETVOROSOBAN DUPLEKS 128m² – ODLIČNA LOKACIJA

Novo Naselje, Novi Sad

STAN NOVI SAD – ČETVOROSOBAN DUPLEKS 128m² – ODLIČNA LOKACIJA Prostrani četvorosoban dupleks stan površine 128 m² je dostupan za prodaju u... više

306.000€ (2 390 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 128m²
  • 4/5 spratova

NOVI BEOGRAD BLOK 37A 67m2 , 2T , 233000e

Blok 37a, Novi Beograd, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 37A, Milutina Milankovica, 2.5, 67 m2 sa 2 terase, III od IV sprata, cg, bez lifta,... više

233.000€ (3 477 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • 3.sprat

Palilula, Karaburma, Dr Nika Miljanića, 5.0, 136m2, 278000EUR

Karaburma, Beograd

Agencijski ID: 126994, IV/IV, dupleks, terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja, parking. Prodaje se sestosoban dupleks stan na Karaburmi,... više

278.000€ (2 044 €/m²)

  • 5 soba
  • 136m²
  • 4/4 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Podmorničara Đorđa Mitrovića, 2.0, 51m2, 120000EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 126007, PR/VI, lift, terasa, uknjizen. Lep, nov stan, bez ulaganja u zgradi iz 2019. Uknjizen na 38+terasa cca 13m. Terasa, lepog... više

120.000€ (2 352 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²

Novi Sad, Nova Detelinara, Kopernikova , 3.5, 65m2, 249000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 118907, I/, klima, lift, terasa, uknjizen, garaza, parking, stambena zgrada. Prodajem veoma prostran i funkcionalan troiposoban... više

249.000€ (3 830 €/m²)

  • 4 soba
  • 65m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Sremska Kamenica, , 3.0, 58m2, 159500EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 125018, PR/, terasa, nov luks. U prodaji su luksuzno opremljeni trosobni stanovi u izgradnji u mirnom delu Sremske Kamenice,... više

159.500€ (2 750 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²

Stan 2.0, Fakultet Zaštite na radu

Staro groblje, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u blizini FZNR-A i DIF-a, desetak minuta... više

118.000€ (2 185 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 2/5 spratova

Novi Sad, Adice, Kralja Milana, 3.0, 70m2, 80000EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 105666, SUT/, uknjizen, garaza, parking, podrum, ostava. Prodaje se opremljen trosoban stan u suterenu zgrade 70 m2 sa odvojenom... više

80.000€ (1 142 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²

Novi Sad, Telep, Ćirila i Metodija, 5.0, 136m2, 299200EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 122129, II/II, dupleks, u izgradnji, stambena zgrada. Prodaje se duplex penthouse od 136 m² sa velikom krovnom terasom od 70... više

299.200€ (2 200 €/m²)

  • 5 soba
  • 136m²
  • 2/2 spratova

Zemun, Gornji grad, Alaska, 0.5, 10m2, 52000EUR

Zemun (gornji Grad), Beograd

Agencijski ID: 103630, lift. Garsonjera u mirnom kraju, u zgradi. Nalazi se preko puta skole, u blizini vrtica, igralista, marketa, doma zdravlja,... više

52.000€ (5 200 €/m²)

  • 1 soba
  • 10m²