Za upit stan prizemlje sa dvoristem pronađeno 4994 oglasa

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

144.000€ (3 512 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 3/8 spratova

Palilula, Višnjička banja (Sannyville) - Mirka Milojkovića, 113m2

Višnjička Banja, Palilula, Beograd

Palilula, Višnjička banja (Sannyville) - Mirka Milojkovića 4.0, 113m2 (lođa i zastakljena terasa 31m2), CG, lift, 4/5, telefon, interfon, KATV,... više

300.000€ (2 654 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 113m²
  • 4/5 spratova

Renoviran stan na mirnoj lokaciji – spreman za useljenje

Tabane, Jagodina

U ponudi je šarmantan stan površine 41 m², smešten na mirnoj i prijatnoj lokaciji, savršen za one koji žele udoban život u gradu, ali i sigurnu... više

50.000€ (1 219 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 41m²
  • 2/2 spratova

Stara Pazova, Novi Banovci, Svetosavska , 3.0, 76m2, 99000EUR

Novi Banovci, Stara Pazova

Agencijski ID: 113833, I/III, klima, terasa(2), nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Novogradnja,zavrsetak jul 2025,stan... više

99.000€ (1 302 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • 1/3 spratova

Savski venac, Dedinje, , 4.0, 185m2, 750000EUR

Dedinje (rtv Pink), Beograd

Agencijski ID: 110025, klima, lift, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, fasada nova, garaza(2), pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo... više

750.000€ (4 054 €/m²)

  • 4 soba
  • 185m²

Novi Sad, Centar, Socijalno , 4.0, 88m2, 184000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 115618, II/II, dupleks, terasa, uknjizen, renoviran. Prodaje se lepo sredjen cetverosoban stan u mirnoj ulici svega par minuta... više

184.000€ (2 090 €/m²)

  • 4 soba
  • 88m²
  • 2/2 spratova

Novogradnja, jednosoban stan, Rasadnik, 36,2 m2, I sprat

Rasadnik, Palilula, Niš

Na prodaju jednosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, Rasadnik, blizu škole, centra i svih važnih sadržaja. Nalazi se na prvom spratu... više

74.572€ (2 071 €/m²)

  • 1 soba
  • 36m²
  • 1/4 spratova

CENTAR – Stan 50 m² sa dve terase na 2 min od pešačke zone

Centar, Jagodina

Na prodaju je funkcionalan i svetao stan površine 50 m², idealan za život u samom srcu grada. Udaljen je svega 2 minuta pešice od centra, što... više

60.000€ (1 200 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • 3/3 spratova

Stari grad, Centar, Kondina, 2.0, 60m2, 300000 EUR

Centar, Beograd

Prodaje se potpuno renoviran, dvosoban stan na drugom spratu, u dobro održavanoj stambenoj zgradi, u mirnom delu, između Kosovske i ul. Majke... više

300.000€ (5 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 2/7 spratova

Novi Sad, Bulevar Evrope, , 4.0, 105m2, 240000EUR

Bulevar Evrope, Novi Sad

Agencijski ID: 118938, V/, klima, terasa, uknjizen, garaza, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

240.000€ (2 285 €/m²)

  • 4 soba
  • 105m²
  • 5.sprat

Novi Beograd, Blok 70a, Omladinskih brigada, 4.0, 167m2, 470000EUR

Blok 70 A, Beograd

Agencijski ID: 122061, VIII/VIII, lift, terasa, uknjizen. RETKO U PONUDI!!! Divan stan u bloku 70a, na poslednjem spratu sa pogledom na reku... više

470.000€ (2 814 €/m²)

  • 4 soba
  • 167m²
  • 8/8 spratova

4.0, Duplex, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju červorosoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u centu Niša, na par minuta hoda do... više

265.000€ (2 208 €/m²)

  • 4 soba
  • 120m²
  • 6/7 spratova