Za upit stan od vlasnika Beogradu pronađeno 1821 oglasa

3.5, Banovo brdo, 88m2+61m2 dvorište, eg, garaža

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

3.5, Banovo brdo, 88m2, Pr/4, toplotne pumpe, lift, novogradnja, terasa 61m2,garaža. Tel: 0631811002 Zorana Petrović Novogradnja u izgradnji.... više

288.750€ (3 281 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 88m²
  • Prizemlje/4 spratova

Zvezdara, Mirijevo - Milića od Mačve 190m2

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

5.0, 190m2(terasa 23m2), pr/3, CG, podrum, parking, ostava, interfon, internet, telefon, ktv, video nadzor Ulica Milića od Mačve nalazi se... više

310.000€ (1 631 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 190m²
  • Prizemlje/3 spratova

STAN RAKOVICA VIDIKOVAC 65m2 , T , 159000e

Vidikovac, Rakovica, Beograd

Prodaja stana Beograd, RAKOVICA, VIDIKOVAC, Vidikovački venac, UKNJIŽEN, dvoiposoban stan sa terasom, godina gradnje: 1983, visoko prizemlje,... više

159.000€ (2 446 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • Visoko prizemlje.sprat

VRACAR CUBURA 71m2 , T , 375000e

Cubura, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Cubura, Nikolaja Hartviga, 2.5, 70.98 m2 sa terasom, III od IV sprata, toplotne pumpe, lift, interfon,... više

375.000€ (5 281 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 71m²
  • 3.sprat

Vračar, Hram Svetog Save, Mutapova, 1.5, 46m2, 225000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 131913, I/III, telefon, uknjizen, podrum. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901... više

225.000€ (4 891 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 1/3 spratova

Zemun, dvoiposoban stan, lux ID#1568

Cara Dušana, Zemun, Beograd

Moderan stan u Zemunu koji će postati vaš lični raj! Karakteristike stana: Dnevni boravak sa trpezarijom: 16,71m² – savršena za odmor i druženje... više

175.080€ (3 018 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 58m²
  • 3/4 spratova

PRODAJEMO EKSKLUZIVAN DVSOBAN STAN U BEOGRADU NA VODI

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Prodajemo ekskluzivan dvosoban stan u zgradi Kula Beograd - Beograd na vodi. Potpuno nov i intiman koncept zivota, u samom srcu Beograda. Kula... više

656.888€ (8 998 €/m²)

  • 2 soba
  • 73m²
  • 26.sprat

Novi Beograd, Blok 65, Omladinskih brigada, 0.5, 38m2, 225000 EUR

Blok 65, Beograd

U ponudi je stan na prestižnoj lokaciji, u okviru naselja West 65, u ekskluzivnoj zgradi West Tower. Zgrada ima 40 spratova sa panoramskim pogledom... više

225.000€ (5 921 €/m²)

  • 1 soba
  • 38m²
  • 10/40 spratova

Zemun, Batajnica, Kralja Radoslava, 3.0, 84m2, 170000EUR

Batajnica, Beograd

Agencijski ID: 132317, PR/II, uknjizen. Na prodaju trosoban dupleks stan – moderan i prostran! Prodaje se atraktivan trosoban dupleks stan,... više

170.000€ (2 023 €/m²)

  • 3 soba
  • 84m²

Čukarica, Žarkovo - Vodovodska, 64m2

Žarkovo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Žarkovo - Vodovodska 3.0, 64m2 (tri terase 5m2), 1/3, CG-GAS Prodaje se nov, neuseljavan trosoban stan od 64m2 u Vodovodskoj ulici.... više

173.000€ (2 703 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 64m²
  • 1/3 spratova

Vračar, Crveni krst, , 4.0, 107m2, 380000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 120410, II/VII, klima, lift, uknjizen, renoviran, stara gradnja, parking, podrum, stambena zgrada. Prodaje se lep, porodican,... više

380.000€ (3 551 €/m²)

  • 4 soba
  • 107m²
  • 2/7 spratova

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Jurija Gagarina, 4.0, 128m2, 525000 EUR

Blok 67a, A Blok, Beograd

Savršen stan na ekskluzivnoj lokaciji, III faza A bloka, veoma visok kvalitet gradnje, fenomenalan dupleks sa prelepim pogledom na Novi Beograd,... više

525.000€ (4 101 €/m²)

  • 4 soba
  • 128m²
  • 12/12 spratova