Zemun (gardoš), Beograd
Agencijski ID: 114380, PR/I, dupleks, terasa, uknjizen, podrum, moze zamena(). Stan na Muharu. U blizini objekta Zemunsko pozoriste , pijaca,... više
130.000€ (2 166 €/m²)
Blok 28, Novi Beograd, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 28, Milutina Milankovica, 2.0, 55 m2, terasa, X od X spratova, cg, telefon, lift,... više
189.000€ (3 436 €/m²)
Vračar (centar), Beograd
Agencijski ID: 94834, II/V, lift, terasa, u izgradnji, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%.... više
524.000€ (4 000 €/m²)
Slavija, Savski Venac, Beograd
Stan za prodaju Slavija U Birčaninovoj ulici, u rezidencijalnom delu ulice (između ulica Svetozara Markovića i Resavske), na prodaju dupleks... više
396.000€ (3 600 €/m²)
Vračar centar, Vračar, Beograd
Vračar, centar - Resavska 3.0, 86m2 (lođa 3m2), 2/3, CG, interfon, podrum U ponudi izvanredan salonski stan smešten u odlično održavanoj predratnoj... više
320.000€ (3 720 €/m²)
Železnik, Čukarica, Beograd
Dupleks 104m2 sa terasom, u izgradnji, moderan dizajn, puno svetla i odlična lokacija. Nov stan, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan... više
178.160€ (1 713 €/m²)
Banovo Brdo, Čukarica, Beograd
4.5, Ada moll, Karpoševa, LUX, 130m2, 4/4, podno grejanje, terasa, lift, trostrano orijentisangaražno mesto. Luks novogradnja u izgradnji. Gradnja... više
500.500€ (3 850 €/m²)
Obrenovac (mesto), Beograd
Agencijski ID: 34635, IV/, klima, telefon, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, fasada dobra, deljiv, stambena zgrada. stan je veoma svetao... više
120.000€ (1 578 €/m²)
Banovo brdo, Čukarica, Beograd
BANOVO BRDO , UKNJIŽEN, ODLIČAN STAN U prilici smo da vam ponudimo odličan stan u novijoj gradnji, smešten u najlepšem delu Banovog brda – pravoj... više
650€ (9 €/m²)
Lekino Brdo, Vozdovac, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! BEZ PROVIZIJE KUPCA! Lekino brdo, Tikveska, 3.5, 73.34 m2 sa terasom od 9.14 m2, III od IV sprata, podno... više
293.360€ (4 018 €/m²)
Dedinje (rtv Pink), Beograd
Agencijski ID: 120517, I/III, klima, lift, telefon, terasa, nov luks, novogradnja, garaza. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više
780.000€ (3 611 €/m²)
Kneza Miloša, Beograd
Beograd, Savski Venac - Centar, Kneza Miloša 3.5, 105m2, krovna terasa iznad stana od 80 m2, 6/6, CG (kompletno lux renoviran) Luksuzno renoviran... više
388.400€ (3 699 €/m²)