Za upit stan Nis pronađeno 558 oglasa

Stan u kući P=79m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u kući na Paliluli. Površina stana je 79m2. Stan je po strukturi trosoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka,... više

123.600€ (1 564 €/m²)

  • 3 soba
  • 79m²
  • 2.sprat

Dvoiposoban dupleks u centru grada

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan u strogom centru Niša, kod SUP-a. Nalazi se na petom, poslednjem spratu u zgradi starije gradnje bez lifta, etažno grejanje.... više

125.000€ (1 644 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 76m²
  • 5/5 spratova

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 91,03m2. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom.... više

160.220€ (1 760 €/m²)

  • 4 soba
  • 91m²
  • 4/4 spratova

Na prodaju jednosoban stan, 36m2, na atraktivnoj lokaciji

Bulevar Nemanjića Zona 3, Medijana, Niš

Na prodaju jednosoban stan na izuzetno atraktivnoj lokaciji. Pogodan za porodično stanovanje i izdavanje. Blizu su kej, vrtić, osnovna škola,... više

60.000€ (1 666 €/m²)

  • 1 soba
  • 36m²
  • 7.sprat

Ekskluzivna novogradnja u centru 64.59m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 64,59m2. Nalazi se na šestom spratu,... više

184.730€ (2 886 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 6/8 spratova

Ekskluzivna novogradnja u centru 47.87m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 47,87m2. Nalazi se na osmom spratu,... više

136.910€ (2 912 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 8/8 spratova

Odlična novogradnja - Minovo naselje, iznad Lidla, stan 40.35m2, prizemlje

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DIS-a. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko... više

72.630€ (1 815 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • Prizemlje/3 spratova

Odlična novogradnja - Minovo naselje, iznad Lidla, stan 46,49m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i Disa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko... više

83.682€ (1 819 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 1/2 spratova

Novogradnja u Blizini Palilulske pijace, 63.83 m2

Palilulska pijaca, Palilula, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan u zgradi u izgradnji u blizini Palilulske pijace, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade... više

154.470€ (2 451 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 63m²
  • 3/5 spratova

Novogradnja 1.5, 43 m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 43 m2. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom i... više

81.700€ (1 900 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 3/4 spratova

Novogradnja, dvosoban stan, Rasadnik, 49 m2, prizemlje

Rasadnik, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, Rasadnik, blizu škole, centra i svih važnih sadržaja. Nalazi se u prizemlju zgrade... više

100.940€ (2 060 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • Prizemlje/4 spratova

Lux novogradnja u srcu Panteleja, 50.68m2, 2.5

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, dvoiposoban stan 50.68m2 u izgradnji,... više

111.496€ (2 229 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 50m²
  • 1/4 spratova