Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1713 oglasa

Dvosoban stan NOVI SAD, 200000€

Centar, Novi Sad

više

200.000€ (4 166 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 1/2 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 165000€

SubotiČki Bulevar, Novi Sad

Bulevar Evrope, trosoban, 67m2, delimično namešten. Cena stana 165,000 +3% agencijske provizije. Agencijska oznaka stana 1101782. Novi Sad,... više

165.000€ (2 462 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • 4/12 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 120000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1101872 - Cena je 120 000e + 3% agencijska provizija. Uknjižen trosoban stan na Adicama. Sastoji se iz dnevnog boravka,... više

120.000€ (2 105 €/m²)

  • 3 soba
  • 57m²
  • Prizemlje/3 spratova

Šestosoban stan NOVI SAD, 432000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101380, cena nekretnine je 432.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Centar (Spens), 144 m2, šestosoban, šesti... više

432.000€ (3 000 €/m²)

  • 6 soba
  • 144m²
  • 6/7 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 50000€

Centar, Novi Sad

CENTAR, DVORIŠNI STAN, POVOLJNO. Agencijska oznaka 1101282.CENA STANA JE 50000E + 3% . Prodaje se manji stan u strogom centru. Stan je u prizemlju... više

50.000€ (2 777 €/m²)

  • Garsonjera
  • 18m²
  • Prizemlje/1 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 201600€

Centar, Novi Sad

Agencijksa oznaka: 1101212 CENA 201.600 SA PDV-OM + agencijska provizija od 3%, I. Na prodaju moderan, svetao i prostran stan u novoj zgradi... više

201.600€ (3 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²
  • 1/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 300000€

Centar, Novi Sad

Centar Novog Sada, pešačka zona.Agencijska oznaka 1101106. CENA STANA JE 320000E +3% AGENCIJSKE PROVIZIJE . Prodaja salonskog stana u najatraktivnijoj... više

300.000€ (3 409 €/m²)

  • 3 soba
  • 88m²
  • 1/2 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 106000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101501. CENA stana 112.000 e + 3% agencijske provizije. Nekretnina bez ulaganja, uknjižena 1/1. Garsonjera od 34m2 pozicionirana... više

106.000€ (3 117 €/m²)

  • Garsonjera
  • 34m²
  • 4/7 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 185000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100902 - Prodaje se uknjižena garsonjera na Grbavici ,bez tereta i zabeležbi. Stan se prodaje sa kuhinjom, i dvorišno je... više

185.000€ (2 681 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 69m²
  • Prizemlje/5 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 145600€

Telep, Novi Sad

Telep, dvoiposoban stan u novoj LUX vili. Agencijska oznaka stana 1100582,<div>&nbsp;CENA 145600e + 3% agencijska provizija. obavezna kupovina... više

145.600€ (2 800 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 52m²
  • 2/2 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 53560€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100625. CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Prodaje se garsonjera, 26m2, na Adicama. Nalazi se na par minuta... više

53.560€ (2 060 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • Prizemlje/3 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 170000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100593. CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Prodaje se namešten, po dogovoru. Uknjižen 1/1. Troiposobnog stana... više

170.000€ (2 266 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 75m²
  • 1/2 spratova