Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1713 oglasa

Dvosoban stan 55m² sa terasom, II sprat – Adamovićevo naselje, Novi Sad (KO

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Na prodaju kompletno renoviran dvosoban stan od 55 m² na odličnoj lokaciji u naselju Adamovićevo u Novom Sadu. Stan se nalazi na drugom spratu... više

135.000€ (2 454 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 2.sprat

Mali stan, veliki osećaj doma – 36 m², jednoiposoban stan u srcu Grbavice -

Grbavica, Novi Sad

Prodaje se nov, odmah useljiv jednoiposoban stan površine 36 m², smešten na 4. spratu kvalitetne zgrade sa liftom. Stan je deo novogradnje... više

93.000€ (2 583 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 4.sprat

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 125000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102553, Novi Sad, Telep, dvoiposoban, 50m2, prizemlje. Cena nekretnine 125,000e + 3% agencijske provizije. Izuzetno... više

125.000€ (2 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/3 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 130000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102619 CENA 130.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se stan u samom Centru grada, pešačka zona. Stan se sastoji iz prostranog... više

130.000€ (2 600 €/m²)

  • 3 soba
  • 50m²
  • 2/2 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 143000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102583 - Cena 143.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se uknjižen poslovni prostor, koji se može koristiti i kao stan,... više

143.000€ (3 108 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 2/9 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 110000€

Satelit, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102561, cena nekretnine je 110.000e+ 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Satelit, 50 m2, dvosoban, treći sprat. Dvosobna... više

110.000€ (2 200 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 3/3 spratova

Jednoiposoban stan VETERNIK, 95000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102612 - Cena je 95 000eura + 3% agencijska provizija. Uknjižen jednoiposoban stan u Centru Veternika. Sastoji se iz dnevnog... više

95.000€ (1 862 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 51m²
  • Prizemlje/3 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 65000€

Telep, Novi Sad

Telep, uknjizen stan. Agencijska oznaka stana 1102337. Cena stana 65.000eu +3% agencijske provizije. Klasican jdnosoban stan sa kosinama. Mogucnost... više

65.000€ (2 826 €/m²)

  • 1 soba
  • 23m²
  • 4/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 285000€

Liman 3, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102455 - Cena 285.000e + 3% agencijska prvizija. Prodaje se prelep trosoban stan na Limanu 3. Stan je kompletno opremljen... više

285.000€ (3 653 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 2/4 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 135000€

Bulevar Patrijarha Pavla, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102486 - Cena 135.000 + 3% agencijska provizija. Prodaje se uknjižen stan na Bulevaru Patrijarha Pavla. Sastoji se iz dnevne... više

135.000€ (3 000 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 3/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 126200€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102293 CENA 126.200e + 3% agencijska provizija. Prodaje se uknjižen dvosoban stan na Novoj Detelinari u neposrednoj blizini... više

126.200€ (2 868 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²
  • 1/5 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 53000€

Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102428 - Cena 56.000e + 3% agencijske provizije. Prodaje se lep jednosoban polunamešten stan na Novom Naselju. Stan poseduje... više

53.000€ (2 208 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 5/6 spratova