Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1710 oglasa

Novi Sad, Novo Naselje, Anđe Ranković, 4.5, 120m2, 250000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 78048, V/V, lift, terasa, uknjizen, podrum. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni:... više

250.000€ (2 083 €/m²)

  • 5 soba
  • 120m²
  • 5/5 spratova

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Bulevar oslobođenja, 3.0, 101m2, 280000EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 77915, V/VI, klima, lift(2), terasa(2), uknjizen, novogradnja, ostava. Stan je orijentisan dvostrano - dvoriste i ulica (spavace... više

280.000€ (2 772 €/m²)

  • 3 soba
  • 101m²
  • 5/6 spratova

Novi Sad, Centar, Jovana Subotića , 3.5, 148m2, 244200EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 77519, IV/V, dupleks, lift, terasa(2), uknjizen, novogradnja, fasada dobra, parking, ostava. Odlican duplex u samom centru grada!... više

244.200€ (1 650 €/m²)

  • 4 soba
  • 148m²
  • 4/5 spratova

Novi Sad, Centar - Uknjižen dvosoban stan ID#1001093

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Železnička. Predstavljamo odličan, po strukturi dvosoban dupleks stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija za stanovanje.... više

144.200€ (3 433 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • 5.sprat

Četvorosoban stan NOVI SAD, 185400€

Centar, Novi Sad

Odlična investicija, Atraktivna lokacija, Četvorosoban, 157m2, Socijalno . Agencijska oznaka 1098325, Četvorosoban, 157m2, Socijalno. Oglašavamo... više

185.400€ (1 180 €/m²)

  • 4 soba
  • 157m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novi Sad, Telep - Nameštena garsonjera ID#1000968

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep, ulica Pavla Bakića. Nova garsonjera koja se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje u blizini Bulevara patrijarha Pavla... više

66.950€ (2 479 €/m²)

  • Garsonjera
  • 27m²
  • Prizemlje/2 spratova

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

208.821€ (3 314 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 63m²
  • 1/8 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 250000€

Liman 2, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1101929 CENA: 250 000 e + 3% agencijske provizije. Na prodaju prelep stan okružen zelenilom na jednoj od najtraženijih lokacija... više

250.000€ (3 571 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 70m²
  • Prizemlje/6 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 315000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana1100712, cena nekretnine je 315.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Centar, 98 m2, četvorosoban, drugi sprat. Nekretnina... više

315.000€ (3 214 €/m²)

  • 4 soba
  • 98m²
  • 1/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 195000€

Liman 2, Novi Sad

Agencijska oznaka-1099921 Na prodaju klasičan dvosoban stan na Limanu 2, renoviran, sa pogledom na Limanski park. PRODAJE SE KOMPLET NAMEŠTEN.... više

195.000€ (3 305 €/m²)

  • 2 soba
  • 59m²
  • 1/10 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 136000€

Salajka, Novi Sad

Agencijska oznaka-1100424 Cena stana 136.000 +3% agencijske provizije. . Na prodaju kompletno opremljen novim stvarima dvosoban stan na Salajci,... više

136.000€ (3 162 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 3/5 spratova

Sremska Kamenica, Popovica - Nov četvorosoban stan ID#1001156

Popovica, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica, Popovica. Stan u izgradnji pozicioniran u stambenom kompleksu „Royal Residency“, zatvoren luksuzan kompleks sa bazenima okružen... više

246.100€ (2 861 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 86m²
  • 1/2 spratova