Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1710 oglasa

Prodaje se luksuzno renoviran trosoban stan - Centar 86m2

Centar, Novi Sad

U ponudi je luksuzno renoviran trosoban stan površine 86m2 smešten u mirnom delu centra Novog Sada. Stan se nalazi na drugom spratu stambene... više

293.250€ (3 409 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 2/4 spratova

Prodajem dvoiposoban stan Novi Sad-Rotkvarija

Rotkvarija, Novi Sad

Prodajem dvoiposoban stan 51m2. Stan se sastoji se od dnevnog boravka i još dve spavaće sobe,poseduje terasu kao i pripadajuću ostavu u podrumu. Nalazi... više

152.000€ (2 980 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 51m²
  • 1/5 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 169000€

Podbara, Novi Sad

Lep trosoban stan , Podbara , kvalitetna gradnja. Agencijska oznaka 1097809. Prodaje se se prelep trosoban stan u mirnoj ulici na Podbari .... više

169.000€ (2 600 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 4/4 spratova

Četvoroiposoban stan NOVI SAD, 360000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1098092 - CENA 360000+ 3% agencijska provizija. Na prodaju ekskluzivan stan u urbanoj vili  smeštena u mirnoj ulici, na... više

360.000€ (2 666 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 135m²
  • 2/2 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 310000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100389 - OGLAŠENA CENA PLUS 3% AGENCIJSKE PROVIZIJE. Uknjižen , potpuno lux renoviran , četvorosoban stan u centru grada... više

310.000€ (2 952 €/m²)

  • 4 soba
  • 105m²
  • 2/3 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 288400€

Salajka, Novi Sad

Salajka , LUX novo , opremljeno. Agencijska oznaka 1098085. u prodaji je apartman u suterenu nove zgrade. Knjizeno kao garazna mesta . U stanu... više

288.400€ (2 800 €/m²)

  • 3 soba
  • 103m²
  • Prizemlje/5 spratova

Prodaja dvoiposobnog stana - Podbara 65m2

Podbara, Novi Sad

U ponudi je prodaja dvoiposobnog stana površine 65m2 u Novom Sadu, smeštenog na odličnoj lokaciji u naselju Podbara, u blizini škole, prodavnica,... više

172.380€ (2 652 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 4.sprat

Trosoban stan NOVI SAD, 152000€

Bulevar, Novi Sad

Trosoban stan smešten u 66 m2, koji lako može postati i troiposoban vrlo lako. Odmah useljiv. Agencijska oznaka stana 1101057, CENA 152 000... više

152.000€ (2 303 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • 5/8 spratova

Oglas

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep. U ponudi su stanovi u izgradnji različitih struktura – od jednosobnih, dvosobnih, trosobnih i četvorosobnih... više

91.392€ (2 856 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 32m²
  • Prizemlje/6 spratova

Troiposoban stan VETERNIK, 145000€

Veternik, Novi Sad

Agencijska šufra - 1102267... Uknjižen troiposoban dupleks u kvalitetnoj novijoj zgradi u blizini Novosadskog puta. Treći sprat, terasa. Grejanje... više

145.000€ (1 686 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 86m²
  • 3/4 spratova

Prodaja stanova na Telepu | Novogradnja 2.0 i 3.0 stanovi 31–69m² | Kompas N

Telep, Novi Sad

U ponudi su novi stanovi na Telepu kvadrature od 31 do 69m², idealnih struktura od dvosobnih do trosobnih (2.0 – 3.0). Stanovi se nalaze u kvalitetnoj... više

136.782€ (3 256 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • Prizemlje/2 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 181000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101343. CENA: 181000e +3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. Na prodaju je moderan, neuseljavan stan od 59 m² na odličnoj lokaciji –... više

181.000€ (3 067 €/m²)

  • 3 soba
  • 59m²
  • 5/6 spratova