Za upit stan east side pronađeno 897 oglasa

Eksluzivna novogradnja u Čairu, duplex (prizemlje i galerija) trosoban, 80 m2

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u prizemlju zgrade , sa galerijom, u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade... više

200.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • Prizemlje/4 spratova

Čair, Medijana, Niš

200.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • Prizemlje/4 spratova

Eksluzivna novogradnja u Čairu, duplex (prizemlje i galerija) trosoban, 7

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u prizemlju zgrade, sa galerijom, u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade... više

185.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • Prizemlje/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 126000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1102054 CENA + 3% agencijske provizije. Na prodaju stan praktičnog i modernog rasporeda, izuzetno očuvan i bez potrebe za... više

126.000€ (2 739 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 2/5 spratova

3.0.Centar, Pravni Fakultet

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u manjoj ulici odmah do Ekonomskog i Pravnog Fakulteta,... više

110.000€ (1 666 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • 7/7 spratova

PREMIUM stanovi na Limanu – 2.0 do 4.0, 33–69 m² | Vrhunac kvaliteta i kom

Liman 4, Novi Sad

Predstavljamo premium stanove na Limanu, projektu čiji je cilj da postane sinonim za kvalitet, luksuz i dugotrajnost. Svaka stambena jedinica... više

110.540€ (2 987 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 37m²
  • 1/3 spratova

Liman 4, Novi Sad

196.024€ (2 840 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 69m²
  • 1/3 spratova

Liman 4, Novi Sad

110.250€ (3 062 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 36m²
  • 3/3 spratova

Liman 4, Novi Sad

115.250€ (3 032 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 38m²
  • Prizemlje/3 spratova

Zvezdara, Denkova bašta - Nikole Čupića, 57m2

Denkova Bašta, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Denkova bašta - Nikole Čupića 2.0, 57m2 (terasa 6m2), 8/8, CG, klima, lift, telefon, interfon, KATV, internet, video nadzor U ponudi... više

239.000€ (4 192 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 8/8 spratova

3.0, Ratko Jović

Crveni Krst, Crveni krst, Niš

Na prodaju trosoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u manjoj ulici, idealnoj za porodičan život,... više

115.000€ (1 796 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • Prizemlje

Novogradnja ,centar , povracaj pdv

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju dupleks, novogradnja, USELJIV, u stambenom objektu PO+PR+IV+PK, sa 11 stambenih jedinica. Nalazi se na odličnoj lokaciji u samom... više

197.400€ (2 100 €/m²)

  • 4 soba
  • 94m²
  • 4/4 spratova