Za upit stan east side pronađeno 899 oglasa

Jedinstvena ponuda veci luksuzni stan u WING kompleksu

Akva Park, Jagodina

Veci luksuzan stan smešten u njedinstvenom Turističko-stambenom naselju Wing-apartmani koji se nalazi u ekstra zoni turističkog centra Jagodine.... više

133.650€ (1 518 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 88m²
  • 4/6 spratova

Novogradnja, niška pivara, 1.5. povrat PDV-a

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 36m2. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog... više

68.400€ (1 900 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 1/3 spratova

Prodaja stana Beograd na vodi – Kings Park Residence, 56m²

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Na prodaju je moderan stan u Beogradu na vodi, u prestižnoj zgradi Kings Park Residence, idealan za život ili investiciju. Stan se nalazi na... više

299.000€ (5 339 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 1/16 spratova

Zvezdara, Crveni krst - Vojvode Šupljikca, 80m2

Crveni Krst, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Crveni krst - Vojvode Šupljikca 3.0, 80m2, terasa 4m2, 5/5, CG, lift, telefon, interfon, garaža Luksuzno dizajniran stan u blizini... više

330.000€ (4 125 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • 5/5 spratova

Na prodaju trosoban stan u samom centru Niša

Medijana, Niš

Prodaje se trosoban stan u strogom centru Niša, smešten na 9. spratu (od ukupno 15) u poznatoj i kvalitetnoj stambenoj zgradi sa dva lifta.... više

147.000€ (2 100 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 9/15 spratova

Stan u samom srcu grada – lokacija koja se retko pojavljuje na tržištu!

Centar, Jagodina

U ponudi je jedinstven i izuzetno redak stan na savršenoj lokaciji – u samom centru grada, u zgradi sa dva ulaza, od kojih jedan vodi direktno... više

79.000€ (1 519 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • 3/5 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 93000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1101487 CENA 93.000 e + agencijska provizija od 3%. Prodaje se potpuno nov, odmah useljiv stan, smešten na odličnoj lokaciji,... više

93.000€ (2 583 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 4/4 spratova

Gornji Dorćol, 221 m²: Poslovno-stambena vertikala sa TERETNIM LIFTOM i 2 PAR

Dorćol, Stari Grad, Beograd

U srcu Cara Dušana prodaje se zasebna dvorišna kuća, potpuno renovirana i proširena na četiri etaže. Objekat funkcioniše kao savršen spoj luksuznog... više

635.000€ (2 873 €/m²)

  • 8.0 soba
  • 221m²
  • Prizemlje/2 spratova

SAVSKI VENAC DEDINJE 80m2 , 2T , 350000e

Dedinje, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO! Dedinje, Neznanog junaka, 3.0, 80 m2 sa 2 terase i zastakljenom lodjom, I od IV sprata, cg, tel,... više

350.000€ (4 375 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 1.sprat

Zvezdara, Mirijevo, Kapetana Miloša Žunjića , 4.0, 102m2, 205180 EUR

Mirijevo, Beograd

Stan u novogradnji u modernom stambeno-poslovnom kompleksu u najlepšem delu Mirijeva. Objekat se sastoji od tri lamele, u neposrednoj blizini... više

205.180€ (2 011 €/m²)

  • 4 soba
  • 102m²
  • 1/4 spratova

EKSKLUZIVNA PONUDA – Moderan dupleks u samom centru Jagodine!

Centar, Jagodina

✨ EKSKLUZIVNA PONUDA – Moderan dupleks u samom centru Jagodine! ✨ Prodaje se izuzetan trosoban dupleks u najtraženijem delu Jagodine – idealan... više

89.000€ (1 072 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 83m²
  • 8/8 spratova

Savršena porodična nekretnina u zatvorenom i bezbednom kompleksu

Akva Park, Jagodina

U ponudi je prelep, moderno uređen i potpuno opremljen dvosoban stan, smešten u luksuznom zatvorenom stambenom kompleksu koji pruža visok nivo... više

86.000€ (1 653 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • 3/7 spratova