Za upit stan Beogradu Vracar Sumatovacka m pronađeno 181 oglasa

Stan sa zakupcima Vracar Stratimirovica Expo 2027 invest estate

Hram, Vračar, Beograd

Selling 4.0 flat Vracar Belgrade huge terrace glass winter house renovated furnished tenanted property Large 3 bedroom apartment on Mitropolita... više

367.000€ (3 306 €/m²)

  • 4 soba
  • 111m²
  • 3/3 spratova

Vračar, Cvetni Trg - Mišarska 65m2

Cvetni Trg, Vračar, Beograd

3.0, 65m2 (terasa 5m2), 2/7, CG, lift, LUX, klima, ktv, internet, interfon, video nadzor, garažno mesto po dodatnoj ceni. Kratka i izuzetno... više

399.000€ (6 138 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 2/7 spratova

Vračar, Kalenić pijaca - Mileševska, 55m2

Kalenić, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić pijaca - Mileševska 2.0, 55m2 (lođa 2m2), 4/5, CG, lift, telefon, interfon, podrum U ponudi dvosoban stan, smešten u srcu... više

249.000€ (4 527 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 4/5 spratova

Vračar, Hram Sv. Save - Mutapova 46m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

2.0, 46m2, 1/3, TA, ktv, internet, interfon, podrum Mutapova ulica se nalazi u samom srcu Vračara, spajajući ulicu Bore Stankovića, kod Hrama... više

225.000€ (4 891 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 1/3 spratova

Vračar, Hram Svetog Save, Mačvanska, 3.5, 84m2, 389000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 130534, III/, salonski, uknjizen, stara gradnja, podrum, ostava. Prodaje se troiposoban salonac od 84 kvadrata, smesten na jednoj... više

389.000€ (4 630 €/m²)

  • 4 soba
  • 84m²
  • 3.sprat

Kalenić, moderan, 5s, lux, duplex, dobra prilika ID#1525

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

Magnat 064.5.800.900 - u ulici Mutapova, u kraju poznatom kao Kalenić, na Opštini Vračar, Magnat ekskluzivno prodaje lux dupleks 5-soban penthouse... više

579.888€ (2 973 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 195m²
  • 6/7 spratova

PRODAJA, 3.0 STAN U CENTRU, KRALJA MILANA, VRACAR

Centar, Vracar, Beograd

Na jednoj od najtrazenijih lokacija u centru grada, izmedu Trga Slavije i Terazija, prodajemo trosoban stan povrsine 71 m2. Ovaj stan je savrseno... više

285.000€ (4 014 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • 3.sprat

VRACAR KALENIC 68m2 , L , 299000e

Kalenic, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kalenic, Molerova, 3.0, 68 m2 sa lodjom, III od IV sprata, cg, tel, bez lifta (mogucnost ugradnje), interfon,... više

299.000€ (4 397 €/m²)

  • 3 soba
  • 68m²
  • 3.sprat

VRACAR KALENIC 46m2 , 225000e

Kalenic, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kalenic, Mutapova, 2.0, 46 m2, bez terase, I od III sprata, ta, bez lifta, interfon, odmah useljiv, izvorno... više

225.000€ (4 891 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 1.sprat

3.0, Neimar, Mihaila Gavrilovića, 83m2

Neimar, Vračar, Beograd

3.0, Neimar, Mihaila Gavrilovića, 83m2, 3/5, EG, lift, 2 terase, nov Na prestižnoj lokaciji na Vračaru, na Neimaru prostran trosoban stan sa... više

332.000€ (4 000 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 83m²
  • 3/5 spratova

Vračar, Cvetni Trg - Svetozara Markovića 44m2

Cvetni Trg, Vračar, Beograd

2.0, 44 m2, PR/4, CG, podeljen na dva apartmana, klima, internet, sauna, đakuzi, bazen, akvarijum, KTV Stan se nalazi u najlepšem, mirnom delu... više

185.000€ (4 204 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • Prizemlje/4 spratova

Vračar, Krunski venac - Prote Mateje, 50m2

Krunski venac, Vračar, Beograd

Vračar, Krunski venac - Prote Mateje 2.0, 50m2, PR/3, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju dvosoban, potpuno renoviran... više

205.000€ (4 100 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/3 spratova