Za upit stan Beograd trg pronađeno 1380 oglasa

Voždovac, Voždovačka crkva, -, 2.0, 49m2, 174600 EUR

Voždovačka Crkva, Beograd

Oldičan stan u blizini Crkve svetog Konstantina i Carice Jelene, u stambeno-poslovnoj zgradi u izgradnji. Stan je površine 48.5m2. Nalazi na... više

174.600€ (3 563 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 2/6 spratova

Savski venac, Svetozara Markovića, Svetozara Markovića, 3.0, 133m2, 800000 EU

Svetozara Markovića, Beograd

Novogradnja na centralnoj gradskoj lokaciji, Slaviji, 3.0-soban penthaus sa pogledom na park Manjež. Nalazi se na poslednjem, sedmom spratu,... više

800.000€ (6 015 €/m²)

  • 3 soba
  • 133m²
  • 7/7 spratova

Zemun, 2 stambene jedinice 102m2

Prvomajska, Zemun, Beograd

Moguća korekcija cene. Odlično pozicionirana 2 stana ukupno od 102m2 u dvorištu sa dve odvojene stambene jedinice – idealno za život i investiciju.... više

160.000€ (1 568 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 102m²
  • Prizemlje/1 spratova

PRODAJA, 1.5 STAN, ZELENO BRDO, ZVEZDARA

Zvezdara, Zvezdara, Beograd

Na prodaju funkcionalan jednoiposoban stan povrsine 34m2. Nalazi se u mirnom i zelenilom okruzenom delu Zvezdare, Zeleno brdo, u prizemlju manje... više

83.000€ (2 441 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 34m²
  • Prizemlje

Zvezdara, Lion - Subotička, 71m2

Lion, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Lion - Subotička 3.0, 71m2, terasa, 1/4, EG/struja, interfon Retko u ponudi! Kompletno renoviran salonski stan u mirnoj, zelenilom... više

280.000€ (3 943 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • 1/4 spratova

SAVSKI VENAC DEDINJE 220m2 , T , 950000e

Dedinje, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Velisava Vulovica, 6.0, 220 m2 sa terasom, PR od I sprata, eg, telefon, bez lifta, interfon,... više

950.000€ (4 318 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 220m²
  • Prizemlje

Stari grad, Donji Dorćol – Šantićeva, 28m2

Donji Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Donji Dorćol – Šantićeva 1.0, 28m2 (lođa 5m2), VPR/4, TA, klima, interfon, podrum U ponudi je za prodaju jednosoban stan za sređivanje... više

148.000€ (5 285 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 28m²
  • vp/4 spratova

ODLICAN SALONAC U CENTRU GRADA

Centar, Stari Grad, Beograd

Odlican stan na fantasticnoj lokacijii. Uknjizen na 76m2, mereno 84m2.Zgrada salonskog tipa, pristojno ocuvana. Stan je odlicno odrzavan, renovirano... više

420.000€ (5 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 84m²
  • 1.sprat

Zemun, Centar, Svetozara Miletića, 4.0, 140m2, 395000 EUR

Centar, Beograd

Odličan stan za poslovni prostor ili kao stambena jedeinica za veliku porodicu.Poseban je ulaz, struja, trenutno je potpuno opremljen kao poslovni... više

395.000€ (2 821 €/m²)

  • 4 soba
  • 140m²
  • 2/3 spratova

Rakovica, Centar, Marička, 5.0, 90m2, 179000 EUR

Centar, Beograd

Na prodaju odličan dupleks u centru Rakovice u Maričkoj ulici. Stan se nalazi u odlično održavanoj zgradi od crvene fasadne cigle. Po strukturi... više

179.000€ (1 988 €/m²)

  • 5 soba
  • 90m²
  • 6/6 spratova

STARI GRAD DORCOL 84m2 , 198240e

Dorcol, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dorcol, Brace Baruh, 4.0, 84 m2, bez terase, SUT od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, brzo useljiv,... više

198.240€ (2 360 €/m²)

  • 4 soba
  • 84m²
  • Suteren.sprat

Čukarica, Čukarička padina, Obalskih radnika, 3.0, 85m2, 235000EUR

Čukarička Padina, Beograd

Agencijski ID: 131652, VPR/VI, klima, lift, uknjizen, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, moze zamena(), Adaptibilanu... više

235.000€ (2 764 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²