Za upit stan 110000 pronađeno 5017 oglasa

Četvorosoban stan NOVI SAD, 370000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102332. Cena stana 370.000eu + 3% agencijske provizije. Centar, blizina Dunava. Jedinstveno u ponudi, četvorosoban... više

370.000€ (3 189 €/m²)

  • 4 soba
  • 116m²
  • 3/7 spratova

Beograd, Zvezdara, Konjarnik - Živka Davidovića, 5.0, 163m2, 4/4, Lux

Konjarnik, Beograd

Beograd, Zvezdara, Konjarnik - Živka Davidovića 5.0, 163m2, 4/4, CG (kompletno namešten) Prodaje se svetao kompletno namešten stan, zgrada... više

370.000€ (2 269 €/m²)

  • 5 soba
  • 163m²
  • 4/4 spratova

Čukarica, Banovo brdo, Nikolaja Gogolja, 6.0, 199m2, 370000 EUR

Banovo Brdo, Beograd

Prodajemo izuzetan luksuzan stan na odličnoj lokaciji na Banovom brdu kod Požeške ulice. Korisne površine 181m2 + 18m2 terase. Stan je osvetljen,... više

370.000€ (1 859 €/m²)

  • 6 soba
  • 199m²
  • 4/4 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 393880€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100586 CENA 393.880e + 3% agencijska provizija. Uknjižen troiposoban LUX stan u strogom centru blizu pozorišta "PUPINOVA... više

393.880€ (4 580 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 86m²
  • 1/11 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – Podbara, 45–109m², 2.0 / 3.0 / 4.0 – Odlična

Podbara, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad na jednoj od najtraženijih lokacija — Podbara, strogi centar grada. U prodaji su dvosobni, trosobni i četvorosobni... više

370.491€ (3 399 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 109m²
  • 2/6 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD . NOVOGRADNJA . JEDNOSOBAN .DVOSOBAN . TROSOBAN .CENTA

Centar, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambenom kompleksu koji se gradi na odličnoj lokaciji u blizini ulice FUTOSKE PIJACE Ovaj projekat... više

370.697€ (3 369 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 110m²
  • Potkrovlje/4 spratova

Stari grad, Dorćol, , 3.0, 80m2, 359000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 126349, V/V, klima, lift, terasa, uknjizen, luks renoviran, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, podrum, deljiv. UKNJIZEN... više

359.000€ (4 487 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 5/5 spratova

Zemun, Centar, Svetozara Miletića, 4.0, 140m2, 395000 EUR

Centar, Beograd

Odličan stan za poslovni prostor ili kao stambena jedeinica za veliku porodicu.Poseban je ulaz, struja, trenutno je potpuno opremljen kao poslovni... više

395.000€ (2 821 €/m²)

  • 4 soba
  • 140m²
  • 2/3 spratova

Unique luxury penthouse, Jagodina

Kajsijar, Jagodina

Za sve one koji hedonizam stavljaju na prvo mesto i bezgranično uživaju u životu imamo jedinstvenu ponudu stana – PENTHOUSE U JAGODINI! U... više

360.000€ (1 058 €/m²)

  • 8.0 soba
  • 340m²
  • 6/6 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 360000€

Salajka, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101539 CENA 360.000e +3% agencijska provizija. Prodaje se KOMPLETNO OPREMLJEN porodičan četvorosoban stan na Salajci. Zgrada... više

360.000€ (3 564 €/m²)

  • 4 soba
  • 101m²
  • 2/5 spratova

Vračar, Slavija - Bulevar oslobođenja

Slavija, Vračar, Beograd

3.0, 85m2 (od čega su 3 terase ukupne površine 10.76m2), 4/6, TA, lift, interfon, internet, ktv, video nadzor, dve ostave, podrum Na jednoj... više

360.000€ (4 235 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 85m²
  • 4/6 spratova

za ORDINACIJU, pp, kao investicija LUX ID#5692

Blok 63, Novi Beograd, Beograd

Prelepa, svetla i funcionalna nekretnina sa jako dobro iskoriscenim rasporedom idealna kako za poslovni prostor ,poput ordinacije ili slicno,tako... više

360.000€ (3 461 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 104m²
  • 1/4 spratova