Za upit stan 110000 pronađeno 5017 oglasa

Stari grad, Skupština, Takovska, 3.5, 97m2, 347000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 124801, I/IV, klima, lift, uknjizen, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%.... više

347.000€ (3 577 €/m²)

  • 4 soba
  • 97m²
  • 1/4 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 381000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1100426, CENA 381.000e + 3% agencijska provizija. Novi Sad, Centar, 127 m2, četvorosoban, treći sprat, ne i poslednji.... više

381.000€ (3 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 127m²
  • 3/6 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 381100€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1099468 - Sa PDV-om petosoban stan u izgradnji na Telepu. Ekskluzivan stan na drugom spratu pruza savršenu kombinaciju luksuza... više

381.100€ (2 683 €/m²)

  • 5 soba
  • 142m²
  • 2/2 spratova

Zvezdara, Gradska bolnica - Čingrijina 104m2

Gradska bolnica, Zvezdara, Beograd

4.0, 104m2(lođa), 3/6, lift, CG, klima, interfon, internet, telefon, ktv, podrum Čingrijina ulica je smeštena između Zvezdarske šume, Bulbudera... više

348.000€ (3 346 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 104m²
  • 3/6 spratova

+ZVEZDARA VN 3316

Gradska bolnica, Zvezdara, Beograd

Prodajemo kompletno renoviran četvorosoban stan, u Čingrijinoj ulici, u neposrednoj blizini Gradske bolnice i Zvezdarske šume. 4.0, 104m2(lođa),... više

348.000€ (3 346 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 104m²
  • 3/6 spratova

Budva, Centar, , 3.0, 77m2, 349000EUR

Centar, Budva

Agencijski ID: 109001, IV/, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Exclusive two-bedroom apartment in Budva, is a luxurious residence on the fourth... više

349.000€ (4 532 €/m²)

  • 3 soba
  • 77m²
  • 4.sprat

Četvorosoban stan NOVI SAD, 360500€

SubotiČki Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka -1094820- Uknjižen četvorosoban stan u veoma kvalitetnoj zgradi na bulevaru Evrope. Stan ima svoj lift koji ide od garažnih... više

360.500€ (3 500 €/m²)

  • 4 soba
  • 103m²
  • 3/7 spratova

Savski venac, Centar, Durmitorska, 4.0, 105m2, 349500EUR

Kneza Miloša (centar), Beograd

Agencijski ID: 129163, IV/VI, klima, lift, terasa, uknjizen, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava, stambena zgrada.... više

349.500€ (3 328 €/m²)

  • 4 soba
  • 105m²
  • 4/6 spratova

ODLIČNA POSLOVNO-STAMBENA PRILIKA!

Centar, Sombor

STAN! APARTMANI! U samom Centru grada,pešačkoj zoni,u objektu koji je sačuvao svoju istoriju kroz očuvane hodnike,terase,kovano gvoždje na ogradama,šalukatre,kamen... više

361.000€ (967 €/m²)

  • soba
  • 373m²
  • 1/1 spratova

Novi Sad, Telep, Heroja Pinkija, 4.5, 208m2, 350000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 119189, III/III, lift, terasa, novogradnja, stambena zgrada. Prodaje se penthouse u novogradnji na Telepu. Zgrada zavrsena u... više

350.000€ (1 682 €/m²)

  • 5 soba
  • 208m²
  • 3/3 spratova

Stari grad, Dorćol, Venizelosova, 3.0, 79m2, 350000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 72417, II/VI, klima, lift, francuski balkon, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza. U CENU JE URACUNATA... više

350.000€ (4 430 €/m²)

  • 3 soba
  • 79m²
  • 2/6 spratova

Stari grad, Centar, Hilandarska, 2.5, 70m2, 350000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 16461, I/II, klima, salonski, telefon, uknjizen, nov luks, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, dvoriste/basta, podrum. U... više

350.000€ (5 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 1/2 spratova