Kneza Miloša, Beograd
Beograd, Savski Venac - Centar, Kneza Miloša 3.5, 105m2, krovna terasa iznad stana od 80 m2, 6/6, CG (kompletno lux renoviran) Luksuzno renoviran... više
388.400€ (3 699 €/m²)
Salajka, Novi Sad
Agencijski ID: 129727, PK/, u izgradnji. Na prodaju cetverosoban stan od123,65m2u izgradnji na Salajci. Investitor je pouzdan i kvalitetan.... više
353.639€ (2 851 €/m²)
Cubura, Vracar, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Cubura, Sazonova, 3.0, 82 m2 sa 2 terase, V od V spratova, cg, lift, interfon, klima, izvorno stanje,... više
390.000€ (4 756 €/m²)
Centar, Medijana, Niš
Na prodaju odličan višenamenski dupleks na visokom prizemlju i suterenu starije zgrade u strogom centru. Nalazi se na atraktivnoj lokaciji... više
390.000€ (1 688 €/m²)
Lion, Zvezdara, Beograd
Uknjižena površina 160 m² uz mogućnost kupovine jednog do tri garažna mesta (uknjižena) uz doplatu. Na prodaju je izuzetno komforan dvoetažni... više
390.000€ (2 437 €/m²)
Vračar (centar), Beograd
Agencijski ID: 131423, V/V, lift(2), terasa, uknjizen, garaza, stambena zgrada. U neposrednoj blizini Cuburskog parka, u mirnoj i tihoj ulici,... više
390.000€ (4 756 €/m²)
Zemunske Kapije, Beograd
Agencijski ID: 119021, I/III, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Novoizgradjeni useljiv stambeni objekat u... više
355.300€ (3 625 €/m²)
Centar, Tivat
Agencijski ID: 108996, II/II, terasa, nov, u izgradnji, garaza, parking, stambena zgrada. Kompleks ima 5.500m2 infrastrukture: podzemne garaze,... više
355.500€ (3 519 €/m²)
Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd
Na prodaju luksuzan trosoban stan u prestižnom kompleksu Beograd na vodi, zgrada BW EDEN, sa prelepim pogledom na reku. Ova nekretnina predstavlja... više
369.000€ (4 555 €/m²)
Banovo Brdo, Čukarica, Beograd
Čukarica, Banovo brdo - Slavonskih brigada 4.0, 120m2 (dve terase 8m2), 2/3, EG, telefon, interfon, dva parkinga Na prodaju izuzetno komforan... više
370.000€ (3 083 €/m²)
Centar, Novi Sad
Agencijska oznaka 1102154 - Uknjižen četvorosoban stan na naj atraktivnijoj lokacii blizu fakulteta i studentskih domova. Stan je jako lepo... više
370.000€ (3 700 €/m²)