Za upit stan 110000 pronađeno 4993 oglasa

Stari grad, centar - Višnjićeva, 45m2

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad, centar - Višnjićeva 2.0, 45m2 (terasa 4m2), 2/3, grejanje na struju/podno grejanje, interfon, podrum, parking Retko u ponudi!... više

289.000€ (6 422 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 2/3 spratova

Vračar, Hram Svetog Save, , 3.0, 83m2, 289000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 123542, IV/IV, terasa(2), uknjizen, nov luks, stambena zgrada. Svetao i autentican 3.0 stan u srcu Vracara sa pogledom na Hram,... više

289.000€ (3 481 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 4/4 spratova

Na prodaju petosoban stan u Centru

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju prostran petosoban, potpuno namešten stan u samom centru grada, na izuzetnoj lokaciji u blizini glavne opštine i SUP-a, a ipak smešten... više

315.000€ (1 932 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 163m²
  • 2/4 spratova

Stan centar Niša 163m2, ll sprat

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se luksuzan i izuzetno prostran stan u samom centru Niša, ukupne površine 163m², smešten na drugom spratu kvalitetne stambene zgrade.... više

315.000€ (1 932 €/m²)

  • 4 soba
  • 163m²
  • 2/4 spratova

Stari grad, Atelje 212 - Milutina Bojića 78m2

Atelje 212, Stari Grad, Beograd

3.0, 78 m2 (terasa), 4/4, CG, lift, interfon, internet, KTV, klima, bez ulaganja Nepokretnost je smeštena u lepoj, kratkoj i slepoj ulici Milutina... više

315.000€ (4 038 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 78m²
  • 4/4 spratova

Novi Sad, Bulevar Evrope - Komforan troiposoban stan ID#1000418

Bulevar Evrope, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar Evrope. Izdvajamo iz ponude kompletno namešten, po strukturi troiposoban stan u neposrednoj blizini Limana IV, Bulevara cara... više

315.000€ (2 739 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 115m²
  • 7/12 spratova

Stari grad, Bajlonijeva pijaca, Džordža Vašingtona, 2.0, 87m2, 289900EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 123501, I/III, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720... više

289.900€ (3 332 €/m²)

  • 2 soba
  • 87m²
  • 1/3 spratova

SAVSKI VENAC BEOGRAD NA VODI 54m2 , T , 290000e

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Beograd na vodi, Kings park residence, Bulevar Vudroa Vilsona, 2.0, 54 m2 sa terasom, V od... više

290.000€ (5 370 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 5.sprat

STAN CUKARICA ŽARKOVO 114m2 , T , 290000e

Žarkovo, Cukarica, Beograd

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, ŽARKOVO, Trgovačka, UKNJIŽEN, troiposoban renoviran stan sa prelepom terasom, stambena zgrada, godina gradnje:... više

290.000€ (2 543 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 114m²
  • 10.sprat

Savski venac, Beograd na vodi, BW KING'S PARK RESIDENCES, 2.0, 54m2, 290000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 110447, V/XV, terasa, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Dvosoban stan, u Beogradu na vodi, u zgradi BW King's Park Residence.... više

290.000€ (5 370 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 5/15 spratova

Prodaja stana Beograd na vodi – Kings Park Residence, 56m²

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Na prodaju je moderan stan u Beogradu na vodi, u prestižnoj zgradi Kings Park Residence, idealan za život ili investiciju. Stan se nalazi na... više

299.000€ (5 339 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 1/16 spratova

VRACAR KALENIC 68m2 , L , 299000e

Kalenic, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kalenic, Molerova, 3.0, 68 m2 sa lodjom, III od IV sprata, cg, tel, bez lifta (mogucnost ugradnje), interfon,... više

299.000€ (4 397 €/m²)

  • 3 soba
  • 68m²
  • 3.sprat