Za upit stan 110000 pronađeno 4990 oglasa

Voždovac, Bioskop Voždovac, Kralja Vladimira, 3.0, 73m2, 268000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 123539, I/III, klima, terasa(2), uknjizen, nov, ulaz dobar, fasada dobra, pogodan za pp, stambena zgrada. Prodaje se stan 73m2... više

268.000€ (3 671 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 1/3 spratova

Novi Sad, Telep - Neuseljavan četvorosoban stan + dva parking mesta ID#1001074

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep, ulica Feješ Klare. Uknjižen, neuseljavan, veoma komforan četvorosoban stan u neposrednoj blizini škole, vrtića, pošte, autobuskog... više

275.700€ (2 729 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 101m²
  • 1.sprat

Četvorosoban stan NOVI SAD, 291000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100898 CENA sa nameštajem. : 291.000 e + provizija agencije od 3 % . Uknjižen četvorosoban stan na Grbavici blizu Bulevara... više

291.000€ (2 530 €/m²)

  • 4 soba
  • 115m²
  • 2/4 spratova

Novi Sad, Centar, Pavla Papa, 3.0, 80m2, 269000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 127147, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, parking, ostava, stambena zgrada. Na prodaju kompletno opremljen moderan trosoban... više

269.000€ (3 362 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 4/4 spratova

Rakovica, Vidikovac, Kneza Višeslava, 3.0, 69m2, 269000EUR

Vidikovac, Beograd

Agencijski ID: 123162, V/VIII, klima, lift, terasa, nov, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. U ponudi imamo svetao i moderno opremljen... više

269.000€ (3 898 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 5/8 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 292100€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1099477 CENA 292100 + agencijska provizija od 3%. Na prodaju uknjižen četvorosoban duplex u neposrednoj blizini Bulevara Oslobodjenja... više

292.100€ (2 300 €/m²)

  • 4 soba
  • 127m²
  • 3/4 spratova

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

292.357€ (3 143 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 93m²
  • 3/8 spratova

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Cara Uroša, 5.0, 174m2, 269700EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 115131, III/III, terasa, uknjizen. Prodaje se petosoban tripleks u ulici cara Urosa od 174m2 + terasa 4m2. Uz stan se prodaje... više

269.700€ (1 550 €/m²)

  • 5 soba
  • 174m²
  • 3/3 spratova

Čukarica, Žarkovo, Trgovačka, 4.5, 101m2, 269980EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 113310, V/VIII, klima, lift, telefon, uknjizen, nov, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, pogodan za pp,... više

269.980€ (2 673 €/m²)

  • 5 soba
  • 101m²
  • 5/8 spratova

1.5, Beograd na vodi, Bulevar Vudroa Vilsona, 51m2

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

1.5, Beograd na vodi, Bulevar Vudroa Vilsona, 51m2, 5/17, CG, terasa, lift, klima, internet, interfon, video nadzor, kompletno opremljen. Luksuzan,... više

270.000€ (5 294 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 51m²
  • 5/17 spratova

Stari grad, Centar, Bulevar despota Stefana, 4.0, 113m2, 270000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 41689, II/III, klima, salonski, telefon, uknjizen, luks renoviran, stara gradnja, fasada prosecna, dvoriste/basta, pogodan za... više

270.000€ (2 389 €/m²)

  • 4 soba
  • 113m²
  • 2/3 spratova

Voždovac, Banjica, Bulevar oslobođenja, 3.0, 70m2, 270000EUR

Banjica, Beograd

Agencijski ID: 126875, IV/VI, lift, uknjizen. Stan je strukturno funkcionalan, sa dosta svetlosti a nalazi se u najlepsem delu Banjice, okruzen... više

270.000€ (3 857 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 4/6 spratova