Za upit stan 110000 pronađeno 4990 oglasa

Vukov spomenik – Zahumska 1,2kvm, sa PDV-om ID#27029

Vukov spomenik, Zvezdara, Beograd

Dvoiposoban stan, na I/V. Visok kvalitet gradnje, fasada kamena vuna, na uličnoj strani fundermaks, prozori drvo-aluminijum sa alu roletnama,... više

256.350€ (5 127 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 50m²
  • 1/5 spratova

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-NOVOGRADNJA , 4.0 STAN, AUTOKOMANDA

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

Na odlicnoj poziciji, u neposrednoj blizini Autokomande, gradi se objekat koji se nacinom i kvalitetom gradnje, uz niz arhitektonskih i estetskih... više

286.700€ (3 050 €/m²)

  • 4 soba
  • 94m²
  • 1.sprat

PRODAJA, 3.0 STAN SA PARKING MESTOM, LION

Lion, Zvezdara, Beograd

Stan se nalazi u jednoj od najlepsih ulica na Lionu, paralelnoj sa Bulevarom kralja Aleksandra, mirnoj i manje prometnoj. Zgrada je iz perioda... više

265.000€ (4 140 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 5.sprat

4.0, Duplex, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju červorosoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u centu Niša, na par minuta hoda do... više

265.000€ (2 208 €/m²)

  • 4 soba
  • 120m²
  • 6/7 spratova

Novi Sad, Bulevar Evrope, Tihomira Ostojića, 4.0, 106m2, 265000EUR

Bulevar Evrope, Novi Sad

Agencijski ID: 94351, V/, lift, terasa(3), uknjizen. Stan je na V i VI spratu, na dve etaze, bez kosina. Stan ima 106m2 (grejna povrsina) sa... više

265.000€ (2 500 €/m²)

  • 4 soba
  • 106m²
  • 5.sprat

Čukarica, Filmski grad, Arčibalda Rajsa, 3.0, 72m2, 265000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 94521, I/IV, klima, lift, telefon, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Prelep... više

265.000€ (3 680 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Železnička Stanica, Stjepana Mitrova Ljubise, 3.0, 65m2, 265000EUR

Železnička Stanica, Novi Sad

Agencijski ID: 78630, I/, lift, terasa, uknjizen, novogradnja, parking. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%.... više

265.000€ (4 076 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 1.sprat

Vračar, Južni bulevar, Trebinjska, 5.0, 94m2, 265000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 119232, I/PK, klima, telefon, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, dvoriste/basta,... više

265.000€ (2 819 €/m²)

  • 5 soba
  • 94m²
  • 1.sprat

Na prodaju luksuzan opremljen stan u centru grada

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju luksuzno opremljen stan u samom centru grada, u novijoj zgradi sa liftom, kvalitetne gradnje na drugom spratu. Sastoji se od hodnika,... više

258.000€ (2 224 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 116m²
  • 2/2 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 273000€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101305- CENA je sa PDV-om 273 000e, plus agencijska provizija 3% NOV USELJIV četvorosoban duplex sa blagim kosinama na Podbari.... više

273.000€ (2 600 €/m²)

  • 4 soba
  • 105m²
  • 3/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 288400€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1093428 - CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%.. uknjižen, trosoban stan odličnog rasporeda na Bulevaru Osobodjenja... više

288.400€ (2 855 €/m²)

  • 3 soba
  • 101m²
  • 5/6 spratova

3.5, Banovo brdo, 88m2+61m2 dvorište, eg, garaža

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

3.5, Banovo brdo, 88m2, Pr/4, toplotne pumpe, lift, novogradnja, terasa 61m2,garaža. Tel: 0631811002 Zorana Petrović Novogradnja u izgradnji.... više

288.750€ (3 281 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 88m²
  • Prizemlje/4 spratova