Za upit stan 110000 pronađeno 4990 oglasa

Novi Beograd, Stari Merkator, Gramšijeva, 3.0, 60m2, 270000EUR

Blok 11 C (stari Merkator), Beograd

Agencijski ID: 127709, I/IV, klima, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%.... više

270.000€ (4 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 1/4 spratova

Voždovac, Lekino brdo, , 2.0, 54m2, 270000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 131436, I/V, lift, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Nov luksuzno opremljen dvosoban stan od 54m2, smesten u novogradnji na... više

270.000€ (5 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 1/5 spratova

Palilula, Karaburma, Dr Nika Miljanića, 6.0, 110m2, 278000 EUR

Karaburma, Beograd

Prodaje se šestosoban stan na dva nivoa u Dr Nika Miljanića na Karaburmi, na četvrtom spratu. Uknjižen je na 110 kvm, a stvarna površina je... više

278.000€ (2 527 €/m²)

  • 6 soba
  • 110m²
  • 4/4 spratova

Palilula, Karaburma - Dr Nika Miljanića, 136m2

Karaburma, Palilula, Beograd

Palilula, Karaburma - Dr Nika Miljanića 6.0, dupleks, 136m2 (lođa 7m2), 4/4, EG, klima, interfon, podrum Prodaje se izuzetno funkcionalan... više

278.000€ (2 044 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 136m²
  • 4/4 spratova

Retko u ponudi! Šestosoban, dvoetažni, uknjižen! ID#1616

Karaburma, Palilula, Beograd

U tihoj i mirnoj ulici u neposrednoj blizini nove okretnice na Karaburmi u prilici smo da Vam ponudimo prelep, šestosoban dvoetažni stan. Uknjižen... više

278.000€ (2 527 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 110m²
  • 4/5 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 278100€

Liman 3, Novi Sad

Agencijska oznaka-1100734 CENA je sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Na prodaju uknjižen četvorosoban duplex na Limanu 3, u neposrednoj... više

278.100€ (2 648 €/m²)

  • 4 soba
  • 105m²
  • 3/4 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 294580€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1101334 - CENA je sa PDV i uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Četvorosoban stan u izgradnji na Podbari. Stan se sastoji... više

294.580€ (2 678 €/m²)

  • 4 soba
  • 110m²
  • 3/4 spratova

Prodaja luksuznih stanova Novi Sad – urbane vile Telep, jednosobni, dvosobni,

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep! Penthaus Predstavljamo novi kompleks porodičnog stanovanja koji čini 24 luksuzne urbane vile izgrađene u nizu,... više

271.662€ (2 587 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 105m²
  • Potkrovlje/1 spratova

Ekskluzivna novogradnja u centru 98,50m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 98,50m2. Nalazi se na osmom spratu,... više

271.860€ (2 774 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 98m²
  • 8/8 spratova

PRODAJA, 3.0 STAN , DENKOVA BASTA, VOJISLAVA ILICA

Denkova Basta, Zvezdara, Beograd

Prodajemo odlican, veoma svetao trosoban stan na idealnom, trecem spratu, uredne, jako dobro odrzavane zgrade renomiranog investitora! Odlicna... više

295.000€ (3 277 €/m²)

  • 3 soba
  • 90m²
  • 3.sprat

Novi Beograd, Blok 62 - Nehruova, 98m2

Blok 62, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 62 - Nehruova 3.0, 98m2 (terasa 15m2), VPR/9, CG, parking, garaža U ponudi stan površine 98m2 koji se sastoji od dve fizički... više

295.000€ (3 010 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 98m²
  • vp/9 spratova

Vračar, Crveni krst - Nikole Stefanovića, 90m2

Crveni Krst, Vračar, Beograd

Vračar, Crveni krst - Nikole Stefanovića 3.5, 90m2 (lođa 5m2), CG, lift, 6/8 Odličan troiposoban stan na atraktivnoj lokaciji, na samom početku... više

295.000€ (3 277 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 90m²
  • 6/8 spratova