Za upit stan 110000 pronađeno 4994 oglasa

Novi Sad, Centar - Nov jednoiposoban stan ID#1001152

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Stražilovska. Izdvajamo iz ponude uknjižen kompletno namešten jednoiposoban stan na veoma atraktivnoj lokaciji za stanovanje.... više

250.000€ (5 208 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 2.sprat

Voždovac, Voždovačka crkva - Bože Jankovića, 70m2 + terasa 140m2

Voždovačka crkva, Voždovac, Beograd

Voždovac, Voždovačka crkva - Bože Jankovića 3.0, 70m2 + terasa 140m2, PR/4, CG/GAS Na prodaju nov, komforan i veoma funkcionalan trosoban... više

250.000€ (3 571 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • Prizemlje/4 spratova

Novi Sad, Centar, Laze Kostića, 3.0, 78m2, 250000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 130210, III/V, klima, lift, telefon, terasa, uknjizen, stambena zgrada. *CENTAR LUX* 78 m2 3,0 - soban, EXTRA LOKACIJA - 3 sprat,... više

250.000€ (3 205 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 3/5 spratova

NOVI BEOGRAD BLOK 37A 67m2 , 2T , 233000e

Blok 37a, Novi Beograd, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 37A, Milutina Milankovica, 2.5, 67 m2 sa 2 terase, III od IV sprata, cg, bez lifta,... više

233.000€ (3 477 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • 3.sprat

Četvorosoban stan NOVI SAD, 250690€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102345 - CENA 250.690 sa PDV -om + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. Prodaje se odličan nov, useljiv, četvorosoban stan , na Telepu... više

250.690€ (2 365 €/m²)

  • 4 soba
  • 106m²
  • 2/2 spratova

Zvezdara, Đeram - Marka Oreškovića 68m2

Đeram, Zvezdara, Beograd

3.5, 68m2 (terasa), CG, 4/4, lift, klima, interfon, internet, telefon, ktv. Mirna, jednosmerna ulica Marka Oreškovića se prostire od ulice... više

239.000€ (3 514 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 68m²
  • 4/4 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 251500€

Centar, Novi Sad

Idealna ponuda, komplet nov, skockan stan bez potrebe za bilo kojim majstorem (nova zgrada) a na redovnoj etaži na Novoj Detelinari+++Agencijska... više

251.500€ (1 699 €/m²)

  • 4 soba
  • 148m²
  • 4/5 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 251600€

Centar, Novi Sad

Stan bez ulaganja, odmah useljiv u dva nivoa, sa izuzetnim terasama... Agencijska oznaka stana 1100090, cena stana je 244.200e .000e + 3 % agencijske... više

251.600€ (1 700 €/m²)

  • 4 soba
  • 148m²
  • 4/5 spratova

Čukarica, Bele vode, Bogdana Velaševića, 4.0, 110m2, 240000 EUR

Bele Vode, Beograd

Na prodaju lep četvorosoban duplex na Belim vodama.Stan je uknjižen na 88m2 ali realna površina stana iznosi 110m2.Stan je potpuno renoviran... više

240.000€ (2 181 €/m²)

  • 4 soba
  • 110m²
  • 3/3 spratova

Zvezdara, Mirijevo - Matice srpske, 86m2

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Mirijevo - Matice srpske 3.5, 86m2 (dve lođe 6m2), 3/8, CG, lift, podrum, parking Svetao i funkcionalan, porodičan stan u kvalitetnoj... više

240.000€ (2 790 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 86m²
  • 3/8 spratova

Zvezdara, Kluz - Bulevar kralja Aleksandra 67m2

Kluz, Zvezdara, Beograd

3.0, 67m2(dve terase ukupno 4m2), 3/9, dva lifta, tomplotne pumpe, LUX, interfon, internet, klima, ktv Novoizgrađeni stambeno poslovni objekat... više

240.000€ (3 582 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 67m²
  • 3/9 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD . NOVOGRADNJA . JEDNOSOBAN .DVOSOBAN . TROSOBAN .CENTA

Centar, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambenom kompleksu koji se gradi na odličnoj lokaciji u blizini ulice FUTOSKE PIJACE Ovaj projekat... više

252.000€ (3 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 2/4 spratova