Za upit sivoj fazi pronađeno 176 oglasa

Troiposoban stan NOVI SAD, 450000€

Centar, Novi Sad

Izuzetno retko u ponudi. Komplet adaptiran salonac u predivnoj zgradi, nadomak muzeja I Dunavskog parka Agencijska oznaka stana 1100976. CENA... više

450.000€ (3 435 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 131m²
  • 1/4 spratova

Čukarica, Sremčica, Beogradska, 9.0, 357m2, 320000EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 122745, 8a, spratna, 2, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(4), uknjizen, nov, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova,... više

320.000€ (896 €/m²)

  • 357m²

Novi Sad, Grbavica, Milana Simovića, 4.0, 85m2, 229000EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 115932, I/V, klima, lift, uknjizen. Nalazi se na prvom spratu petospratnice sa liftom, gradjene oko 1980. godine. Ona je smestena... više

229.000€ (2 694 €/m²)

  • 4 soba
  • 85m²
  • 1/5 spratova

Na prodaju stan u Kragujevcu

Aerodrom, Kragujevac

Na divnim i živopisnim brežuljcima u srcu Šumadije, Kragujevcu, u oazi mira zaklonjenoj od buke i gradske vreve smešten je izuzetan stambeni... više

155.872€ (1 833 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 85m²
  • 4/4 spratova

Vračar, Crveni krst, , 4.0, 87m2, 389000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 112021, IV/VIII, lift, uknjizen, ulaz mermerni, garaza, stambena zgrada. **LUX 4.0 STAN, TERASA, GARAZA**Izuzetan 4.0 stan sa... više

389.000€ (4 471 €/m²)

  • 4 soba
  • 87m²
  • 4/8 spratova

ZEMUN PREGREVICA 102m2 , T , 500000e

Pregrevica, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! LUKS NAMESTEN! SA PARKNGOM! Zemun, Pregrevica, 3.0, 102 m2 sa terasom, VPR od IV sprata, toplotne pumpe... više

500.000€ (4 901 €/m²)

  • 3 soba
  • 102m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Popovica, lux stanovi od 50 do 156 m², odlična l

Sremska kamenica - Popovica, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Popovica, u ekskluzivnom zatvorenom luksuznom kompleksu koji se gradi u mirnom vikend naselju Popovica, svega četiri... više

152.865€ (3 057 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • 1.sprat

Sremska kamenica - Popovica, Novi Sad

232.485€ (2 942 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 79m²
  • 1.sprat