Za upit radio san mali oglasi pronađeno 2640 oglasa

Novi Sad, Liman 4, Banović Strahinje, 3.0, 69m2, 230000EUR

Liman 4, Novi Sad

Agencijski ID: 116127, VII/, klima, lift, terasa, uknjizen. Na prodaju stan na Limanu IV, 69m2 + terasa, uknjizen 1/1 bez tereta. Stan je u... više

230.000€ (3 333 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 7.sprat

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 2.0, 69m2, 127650EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130607, IV/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

127.650€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 69m²
  • 4.sprat

Zvezdara, Vojvode Vlahovića, Miljana Miljanića, 2.5, 70m2, 205000EUR

Vojvode Vlahovića, Beograd

Agencijski ID: 115575, I/V, klima, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Prodaje se kompletno opremljen stan sa namestajem u stanu na... više

205.000€ (2 928 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 1/5 spratova

Stari grad, Gundulićev venac - Venizelosova

Gundulićev venac, Stari Grad, Beograd

Dva stana (1.5+2.0), 70m2 (30m2+40m2), pr/1, TA, klima, interfon, internet, ktv Venizelosova ulica se nalazi na Starom gradu. Polazi od ulice... više

195.000€ (2 785 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 70m²
  • Prizemlje/1 spratova

Oglas

Obilićev venac, Medijana, Niš

Prodaje se trosoban stan površine 70,19m² u luksuznoj novogradnji na atraktivnoj lokaciji u samom centru Niša, u ulici Obilićev venac. Stan... više

168.000€ (2 400 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Novo Naselje, Mileve Marić, 3.0, 70m2, 158400EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 132055, I/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, parking, podrum, ostava. NOVO NASELJE - RENOVIRAN 70 m2 - PORODICAN STAN, atraktivna... više

158.400€ (2 262 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Bulevar Evrope, , 4.0, 70m2, 170000EUR

Bulevar Evrope, Novi Sad

Agencijski ID: 131815, V/, dupleks, klima, lift, terasa, uknjizen, podrum, stambena zgrada. BULEVAR EVROPE - DUPLEX 70m2 sa 3 spavace sobe.... više

170.000€ (2 428 €/m²)

  • 4 soba
  • 70m²
  • 5.sprat

Zvezdara, Mirijevo - Kapetana Miloša Žunjića, 70m2

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Mirijevo - Kapetana Miloša Žunjića 3.0, 70m2 (terasa i lođa 7m2), 1/4, CG, telefon, interfon Na prodaju trosoban stan površine 70m²,... više

204.000€ (2 914 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 1/4 spratova

Autokomanda, stan pogodan za poslovni prostor ID#1543

Autokomanda, Voždovac, Beograd

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Milovana Marinkovića, u kraju poznatom kao Autokomanda, na Opštini Vozdovac, MAGNAT prodaje moderan 2.0 soban... više

184.888€ (2 641 €/m²)

  • 70m²
  • Polusuteren.sprat

Novi Sad, Kamenjar, , 2.0, 70m2, 93000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 118250, 3a, spratna, 1, renoviran, dvoriste/basta, vikendica. Prodaje se renovirana vikendica na Kamenjaru, u prvom redu do Dunava,... više

93.000€ (1 328 €/m²)

  • 70m²

Autokomanda, stan u vili sa baštom ID#1542

Autokomanda, Voždovac, Beograd

184.888€ (2 641 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 70m²
  • Polusuteren.sprat

Zemun, Gornji Grad, Cara Dušana, 3.0, 70m2, 210300 EUR

Gornji Grad, Beograd

Kvalitetni stanovi u stambeno-poslovnim zgradama u izgradnji. U ponudi su stanovi različitih struktura, na visokom prizemlju i prvom spratu.... više

210.300€ (3 004 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 1.sprat