Za upit radio san mali oglasi pronađeno 2640 oglasa

Novi Sad, Novo Naselje, Vladike Ćirića, 2.0, 65m2, 169000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 103221, telefon, uknjizen, nov luks, novogradnja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni:... više

169.000€ (2 600 €/m²)

  • 65m²

Stari grad, Dorćol, Strahinjića Bana, 3.0, 65m2, 319000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 94045, III/VI, klima, lift, salonski, terasa, uknjizen, nov luks, stara gradnja, podrum. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

319.000€ (4 907 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 3/6 spratova

Novi Sad, Železnička Stanica, Stjepana Mitrova Ljubise, 3.0, 65m2, 265000EUR

Železnička Stanica, Novi Sad

Agencijski ID: 78630, I/, lift, terasa, uknjizen, novogradnja, parking. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%.... više

265.000€ (4 076 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 1.sprat

VOZDOVAC JAJINCI 66m2 , T , 130000e

Jajinci, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Jajinci, Jakova Galusa, 3.5, 66 m2, terasa od 10 m2, PR od III sprata, eg, bez lifta, interfon, uknjizen... više

130.000€ (1 969 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 66m²
  • Prizemlje

Irig, Banja Vrdnik - Milice Stojadinović Srpkinje, 66m2

Banja Vrdnik, Okolina, Irig

Irig, Banja Vrdnik - Milice Stojadinović Srpkinje 3.0, 66m2, 1/3, CG U ponudi trosobni luksuzni apartman u centru Vrdnika. Novi višeporodični... više

102.300€ (1 550 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 66m²
  • 1/3 spratova

VRACAR VRACAR 66m2 , 199000e

Vracar, Vracar, Beograd

Na odlicnoj lokaciji sa prostorijama koje omugacavaju da stan bude cetvorosoban, novije gradnje, u odlicnoj zgradi sa malim brojem stanova,... više

199.000€ (3 015 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 66m²
  • 3.sprat

Bez provizije, luxuzni stanovi Pančevo

Margita, Pančevo

Bez plaćanja agencijske provizije za kupca. Pančevo, Margita, Uroša Predića, 3.0, 66,05m2, I/4, lift, EG na struju. Luxuzan objekat u izgradnji.... više

108.980€ (1 651 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 66m²
  • 1/4 spratova

Renoviran stan u strogom centru Jagodine

Centar, Jagodina

Funkcionalan i svetao dvosoban stan u strogom centru Jagodine, idealan za porodični život, ali i kao investicija za izdavanje. Stan se nalazi... više

85.000€ (1 287 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 66m²
  • 4/5 spratova

Eksluzivna novogradnja u Čairu, duplex (prizemlje i galerija) trosoban, 66 m2

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u prizemlju zgrade , sa galerijom, u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade... više

165.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • Prizemlje/4 spratova

STARI GRAD DORCOL 66m2 , T , 225000e

Dorcol, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dorcol, Cara Dusana, 3.0, 66 m2, terasa, II od II sprata, norveski radijatori, bez lifta, interfon, ktv,... više

225.000€ (3 409 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • 2.sprat

Grocka, Boleč, , 3.0, 66m2, 120000EUR

Boleč, Beograd

Agencijski ID: 118540, VPR/IV, terasa, uknjizen, novogradnja. Prodaje se trosoban stan u Bolecu 66m2.Poseduje prostran dnevni boravak sa kuhinjom... više

120.000€ (1 818 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²

Irig, Banja Vrdnik - Milice Stojadinović Srpkinje, 66m2

Banja Vrdnik, Okolina, Irig

119.322€ (1 807 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 66m²
  • 1/3 spratova