Telep, Novi Sad
Agencijski ID: 125169, I/, stambena zgrada. Prodaje se trosoban stan u urbanoj vili izgradnji, 58m2 na Telepu. Izuzetno visok kvalitet izgradnje... više
145.000€ (2 500 €/m²)
Centar, Novi Sad
Agencijski ID: 118212, I/, lift, terasa(2), uknjizen. Prodaje se odlican dvoiposoban stan na izuzetnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Riblje... više
159.000€ (2 741 €/m²)
Telep, Novi Sad
Agencijski ID: 116510, III/V, u izgradnji. Na prodaju manji trosoban stan na Somborskom bulevaru. Useljiv kraj 2026. Cena je sa PDV-om . Telefon.... više
136.300€ (2 350 €/m²)
Telep, Novi Sad
Agencijski ID: 116503, I/, u izgradnji. Na prodaju trosoban stan na Futoskom putu. Useljiv kraj 2026. Cena je sa PDV-OM Telefon. Vise informacija... više
136.300€ (2 350 €/m²)
Vračar (centar), Beograd
Agencijski ID: 106910, I/VI, uknjizen, izvorno stanje, stara gradnja, podrum, ostava, Adaptibilanu u 3, stambena zgrada. Veoma lep, zdrav 2.0... više
280.000€ (4 827 €/m²)
Voždovac, Beograd
Agencijski ID: 108241, PSUT/IV, klima, uknjizen, izvorno stanje, novogradnja. *** Stan u vili novije gradnje, izuzetno lokacijski pozicioniran.***... više
185.000€ (3 189 €/m²)
Novo Naselje, Novi Sad
Agencijski ID: 107291, II/, lift, telefon, terasa, uknjizen, tavan, ostava. Stan se nalazi na drugom spratu, od ukupno cetiri. Na petom spratu... više
140.000€ (2 413 €/m²)
Donja Vrežina, Pantelej, Niš
Na prodaju stan u izgradnji u Donjoj Vrežini, u neposrednoj blizini DIS-a, Lidl-a i naselja „Beverly Hills“. Moderan stambeni objekat spratnosti... više
104.360€ (1 768 €/m²)
Bežanijska Kosa 1, Novi Beograd, Beograd
Prodaje se funkcionalan dvosoban stan sa garažnim mestom po ceni od 25000, u kompleksu Lux 51, na Bežanijskoj kosi.Garažno mesto na -2 nivou.Ukupna... više
233.000€ (3 949 €/m²)
Železnička Stanica, Novi Sad
Agencijski ID: 127814, V/VI, lift, terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja, podrum. Na prodaju potpuno renoviran dvoiposoban stan od 59m²... više
140.000€ (2 372 €/m²)
Liman 2, Novi Sad
Agencijski ID: 116357, VIII/X, klima, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se svetao, komforan, moderno opremljen stan na Limanu 2, blizina Stranda.... više
167.000€ (2 830 €/m²)
ŽelezniČka Stanica, Novi Sad
Agencijska oznaka stana 1102055, cena nekretnine je 140.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Sajam, 59 m2, dvoiposoban, peti sprat ( ne... više
140.000€ (2 372 €/m²)