Za upit radio san mali oglasi pronađeno 2649 oglasa

Novi Sad, Adice - Četvorosoban stan + krovna terasa 80m2 ID#1001088

Adice, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Adice. Kupovina direktno od investitora. Stan u izgradnji u manjem stambenom kompleksu sa privatnim dovorištem za stanare. Izdvajamo... više

148.320€ (1 901 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 78m²
  • 2/2 spratova

Kuća u nizu 78m2, Gornje Livade, novogradnja 2022, gas, dvorište, 2 parking m

Klisa, Novi Sad

Na prodaju moderna kuća u nizu u Novom Sadu, naselje Gornje Livade, odlična i mirna lokacija idealna za porodičan život. Kuća je novije gradnje... više

173.040€ (2 218 €/m²)

  • 78m²
  • .sprat

Prodaja stanova Beograd – novogradnja Železnik, jednosobni, dvosobni i troso

Železnik, Čukarica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura... više

211.755€ (2 714 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 78m²
  • 2/6 spratova

Novi Sad, Centar, Maksima Gorkog, 3.0, 78m2, 227200EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 131174, II/, klima, lift, terasa. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210... više

227.200€ (2 912 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Adice, Ratarska, 4.0, 78m2, 160000EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 130665, I/II, terasa, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210... više

160.000€ (2 051 €/m²)

  • 4 soba
  • 78m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Centar, Laze Kostića, 3.0, 78m2, 250000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 130210, III/V, klima, lift, telefon, terasa, uknjizen, stambena zgrada. *CENTAR LUX* 78 m2 3,0 - soban, EXTRA LOKACIJA - 3 sprat,... više

250.000€ (3 205 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 3/5 spratova

Novi Sad, Liman 4, , 3.0, 78m2, 240000EUR

Liman 4, Novi Sad

Agencijski ID: 129664, III/V, lift, terasa, uknjizen. Na prodaju odlican trosoban stan 78 m² na Limanu cetiri , treci sprat sa liftom. Okrenut... više

240.000€ (3 076 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 3/5 spratova

Novi Sad, Novo Naselje, Simeona Piščevića, 3.0, 78m2, 188500EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 125083, III/IV, uknjizen, podrum, ostava. Prodaje se trosoban stan 78,56m2, 3. sprat, Novo Naselje, Buducnost gradnja, stan se... više

188.500€ (2 416 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Novo Naselje, , 2.0, 78m2, 175000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 123221, PR/, dvoriste/basta. Prodaje se lokal/kafic na Novom Naselju, 30 godina u radu. Unutrasnjost lokala iznosi 78m2 dok je... više

175.000€ (2 243 €/m²)

  • 78m²

Novi Sad, Telep, Gorana Kovačića, 3.0, 78m2, 190400EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 121480, II/II, terasa, u izgradnji. Prodaje se trosoban stan u modernoj urbanoj vili sa svega sest stambenih jedinica, smestenoj... više

190.400€ (2 441 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 2/2 spratova

Savski venac, Senjak, Kaćanskog, 4.0, 78m2, 310000EUR

Senjak, Beograd

Agencijski ID: 117133, I/II, klima, salonski, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, podrum,... više

310.000€ (3 974 €/m²)

  • 4 soba
  • 78m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Sremska Kamenica, Tihomira Arsića, 3.5, 78m2, 165000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 116332, II/II, klima, terasa, novogradnja, parking. Prodaje se potpuno nov, odmah useljiv cetvorosoban stan u mirnom i ekskluzivnom... više

165.000€ (2 115 €/m²)

  • 4 soba
  • 78m²
  • 2/2 spratova