Za upit radio san mali oglasi pronađeno 2642 oglasa

Novi Sad, Kej, , 2.5, 70m2, 250000EUR

Kej, Novi Sad

Agencijski ID: 100705, IV/XVIII, lift, terasa, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210... više

250.000€ (3 571 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 4/18 spratova

Novi Sad, Klisa, Temerinski put, 2.5, 70m2, 145000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 95149, III/, lift, terasa, uknjizen, nov, parking. Nov dvoiposoban stan sa stvarima, sve u stanu novo. Sva tehnika pod garancijom,... više

145.000€ (2 071 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 3.sprat

Obrenovac, Barič, Sremska, 2.5, 70m2, 57000EUR

Barič, Beograd

Agencijski ID: 84806, 1a, spratna, 1, terasa(2), uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, cela. Splav na prodaju. Zavrsen pre mesec... više

57.000€ (814 €/m²)

  • 70m²

Stari grad, Centar, Hilandarska, 2.5, 70m2, 350000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 16461, I/II, klima, salonski, telefon, uknjizen, nov luks, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, dvoriste/basta, podrum. U... više

350.000€ (5 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 1/2 spratova

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 2.0, 70m2, 129500EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130621, IV/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

129.500€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 70m²
  • 4.sprat

Novi Beograd, Bežanijska kosa, Vojvođanska, 3.0, 70m2, 253555EUR

Bežanijska Kosa I, Beograd

Agencijski ID: 124971, I/IV, nov luks, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, stambena zgrada. Prodaje se stan u izgradnji,zavrsetak 31.12.2026,a... više

253.555€ (3 622 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 1/4 spratova

Stanovi u novogradnji u Vrnjačkoj banji - Buket

Raj, Vrnjačka Banja

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u prestižnom stambeno poslovnom kompleksu Buket u Vrnjačkoj Banji. - U stambenom kompleksu... više

96.800€ (1 363 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 71m²
  • /3 spratova

PRODAJA, 3.0 STAN U CENTRU, KRALJA MILANA, VRACAR

Centar, Vracar, Beograd

Na jednoj od najtrazenijih lokacija u centru grada, izmedu Trga Slavije i Terazija, prodajemo trosoban stan povrsine 71 m2. Ovaj stan je savrseno... više

285.000€ (4 014 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • 3.sprat

Za one koji cene kvalitet stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji, odlična l

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji na telepu blize centru grada,odmah na pocetku telepa. Cena već od 2.990... više

217.203€ (3 059 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • 1/2 spratova

Palilula, Karaburma, Marijane Gregoran 1. prolaz, 3.0, 71m2, 159000EUR

Karaburma, Beograd

Agencijski ID: 131404, PR/IV, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam... više

159.000€ (2 239 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²

Eksluzivna novogradnja u Čairu, duplex (prizemlje i galerija) trosoban, 71 m2

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u prizemlju zgrade , sa galerijom, u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade... više

177.500€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • Prizemlje/4 spratova

Stanovi u novogradnji u Vrnjačkoj banji - Buket

Raj, Vrnjačka Banja

96.800€ (1 363 €/m²)

  • Garsonjera
  • 71m²
  • /3 spratova