Za upit prodaju pronađeno 10000 oglasa

PALILULA DORCOL 51m2 , (2L) , 160000e

Dorcol, Palilula, Beograd

PREDSOBLJE, SOBA, KUHINJA SA TRPEZARIJOM, OSTAVA, KUPATILO I DVE LODJE. uknjizen 4/5 POENKAREOVA više

160.000€ (3 137 €/m²)

  • 1 soba
  • 51m²
  • 4.sprat

Lazarevac, Stepojevac, 7. oktobra, 109a, 145000EUR

Stepojevac, Beograd

Agencijski ID: 128374, struja, uknjizen. Na prodaju izuzetna investiciona parcela ukupne povrsine 109 ari (1,09 ha) sa direktnim izlazom od... više

145.000€ (13 €/m²)

  • 10900m²

Novi Beograd, Blok 65, Omladinskih brigada, Garaža, 12m2, 39500 EUR

Blok 65, Beograd

Garažno mesto u luksuznom objektu West Tower. Agencijska provizija iznosi 2% GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA ID... više

39.500€ (3 291 €/m²)

  • 12m²

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | NOVOGRADNJA | JEDNOSOBAN | DVOSOBAN | TROSOBAN |

Rotkvarija, Novi Sad

Nudimo stanove na prodaju u Novom Sadu u modernom stambeno-poslovnom kompleksu koji se gradi na izuzetnoj lokaciji, nedaleko od centra grada... više

314.425€ (3 743 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 84m²
  • 1.sprat

Dvosoban stan KOPAONIK, 100640€

Vikend Naselje, Kopaonik

NOVI apartmani na Kopaoniku koji će biti useljivi u oktobru 2024. godine... Cena sa uračunatim PDV-om bez provizije za kupca... Lokacija - Vikend... više

100.640€ (1 973 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 2/3 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Novogradnja u Sremskoj Kamenici, različite strukt

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji u Sremskoj Kamenici, površine od 28m2 do 109m2, u okviru moderne stambene zgrade koja se nalazi na... više

137.020€ (2 740 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Kamenica, luksuzni stanovi sa panoramskim pogledom

Sremska Kamenica, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Kamenica, u ekskluzivnom stambeno–poslovnom kompleksu koji će zasigurno postati jedan od najlepših objekata i simbola... više

406.985€ (3 478 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 117m²
  • 1.sprat

APATIN! LOKACIJA ZA GRADNJU KOLEKTIVNOG TIPA!

Okolina, Apatin

KUĆA! APATIN,Centar,kod SUP-a,stara kuća pogodna za zidanje višestambenog objekta,zgrade do 4.sp.,ili za kompletnu adaptaciju u postojećim... više

123.600€ (235 €/m²)

  • 524m²
  • .sprat

Na prodaju parcela blizu glavnog puta

Gloždak, Paraćin

-Na prodaju parcela u neposrednoj blizini auto-puta i buduće obilaznice oko grada! *Izuzetna poslovna prilka za budućnost! više

62.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Trosoban stan NOVI SAD, 155000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102471 - CENA 155.000 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. -Prodaje se trosoban stan na Telepu , blizu Limana 4, u izgradnji, bez... više

155.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²
  • 3/4 spratova

Čukarica, Vodovodska, Vodovodska, Zemljište, 2000ari, 270000 EUR

Vodovodska, Beograd

Parcela, gradsko građevinsko zemljište, uz samu Vodovodsku ulicu, pred ulazak u Železnik. Mogućnost kupovine još 10 ari. GREJANJE - Ostalo,... više

270.000€ (135 €/m²)

  • 2000m²

Zemun, Ugrinovci, 34 nova, Zemljište, 11400ari, 155000 EUR

Ugrinovci, Beograd

Parcela se nalazi na dobroj lokaciji u blizini asfaltnog puta.Pravilnog oblika.Do placa se dolazi tucanim putem. GREJANJE - CG, sprat / ID... više

155.000€ (13 €/m²)

  • 11400m²