Jednoiposoban stan, Beograd - Kneževac | Prodaja · 36m² · 112.000€
Prvoboraca , Kneževac, Rakovica, Beograd, Srbija
112.000€
3 111 €/m²
Rakovica, Kneževac - Prvoboraca 36m2
Tip
Stan
Površina
36 m²
Struktura
1.5
Grejanje
Etažno
Detalji
- Tip
- Stan
- Struktura
- 1.5
- Cena
- 112.000€
- Površina
- 36 m² (3 111 €/m²)
- Sprat
- 1
- Ukup. spratova
- 3
- Grejanje
- Etažno
- Uknjižen
- Da
- Ažuriran
- 06.05.2026
- ID
- 1491667
Opis
1.5, 36m2 (lođa), 1/3, EG, interfon, internet, KTV
Ulica Prvoboraca spaja naselje Vidikovac sa Ulicom Sedamnaesti oktobar, sa uređenim trotoarima za šetnju i zgradama novije gradnje. Blizina „OŠ 14. oktobar “, pošte, apoteka, pekara i kafića čini ovu lokaciju sve traženijom.
U prilici smo da Vam ponudimo jednoiposoban stan na prvom spratu od tri, u zgradi lepe fasade i urednog ulaza, novije gradnje, građene 2010. godine. Stan je dvostrano orijentisan, vrlo svetao i osunčan, bez buke, funkcionalnog rasporeda i maksimalno iskorišćene kvadrature. Raspored prostorija je tipičan za noviju gradnju, te dnevni boravak deli prostor sa kuhinjom i trpezarijskim delom. Stan je u odličnom stanju, nisu potrebna nikakva ulaganja. Grejanje na struju omogućava racionalizaciju troškova.
Od prostorija: hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo, lođa.
Odličan manji stan, kako za život tako i kao investicija za izdavanje. Uknjižena zgrada i stanovi, što predstavlja dodatnu sigurnost kupovine u ovom delu naselja.
Uknjižen na 36m2 korisne površine, brzo useljiv.
Agent prodaje: Slavica Šušilović 060/545 0... Prikaži broj
Kontakt info
- Agencija
-
Galerija nekretnine d.o.o
- Reg. posrednika br.
- 639
- Kontakt osoba
- Mirjana Stošić
- Telefon 1
- 065233... Prikaži broj
- Telefon 2
- 011/ 334-... Prikaži broj
- Adresa
- Starine Novaka 7/2
- Tašmajdan
- Beograd , Srbija