Za upit prodaja vikendica pronađeno 1945 oglasa

PALILULA KARABURMA 62m2 , 380000e

Karaburma, Palilula, Beograd

PODRUM PRIZEMLJE: SOBA, KUHINJA SA TRPEZARIJOM, OSTAVA, WC I VERANDA. PRVI SPRAT: DVE SOBE, KUPATILO I TERASA. TAVAN uknjizen /0 KAMCATSKA više

380.000€ (6 129 €/m²)

  • 62m²

Komforna prizemna kuća

Vrapčane, Paraćin

Kuća poseduje dve spavaće sobe, kombinovanu sobu sa kuhinjom i trpezarijom. Kuća poseduje etažno grejanje na struju i čvrsto gorivo. Hvala što... više

70.000€ (564 €/m²)

  • 124m²
  • .sprat

Kuca poslovno/stambene namene u centru Lapovo Varos

Lapovo varoš, Okolina, Lapovo

Plac je ravan direktno uz put, ima vode na placu, u blizini zdravstvene stanice, autoputa, zeleznickog cvora i centralnog za Srbiju Lidl magacina.... više

230.000€ (460 €/m²)

  • 500m²
  • Prizemlje/1 spratova

Hilandarska 13, Lapovo, Širi centar, 4.0 četvorosobna, 81 m²

Lapovo Selo, Lapovo

KUĆA NA PRODAJU – Lapovo (selo), Hilandarska 13 Na prodaju kuća u mirnom delu Lapova, pogodna za život ili kao investicija. Lokacija: Lapovo... više

25.000€ (308 €/m²)

  • 81m²

Prodaje se salaš, atar Čenej - Pejići

Čenej, Novi Sad

Prodaje se salaš na najplodnijoj zemlji u okolini Novog Sada. Asfaltni prilazni put. Salaš se prostire na parceli od 3.331 m2. Sve uknjiženo,... više

103.000€ (953 €/m²)

  • 108m²
  • .sprat

KUĆA! BLIZU CENTRA

Centar, Sombor

KUĆA! Kod Čonopljanskog puta, prodaje se kuća veličine 108m2 na placu od 350m2, dimenzija cca 17mx20m. Nekretnina je pogodna za kompletnu adaptaciju... više

39.000€ (361 €/m²)

  • 108m²
  • .sprat

Poslovno-stambeni kompleks u Batočini – hala i kuća na 7 ari placa

Širi centar, Batočina

Na prodaju poslovno-stambena nekretnina u Batočini, koja se sastoji od proizvodne hale, stambenog objekta i pomoćnih objekata, smeštenih na... više

170.000€ (1 133 €/m²)

  • 150m²
  • Prizemlje

Veliki stambeno poslovni objekat na lepom mestu

Akva Park, Jagodina

Prodaje se veliki stambeno poslovni objekat na lepom mestu. više

115.000€ (253 €/m²)

  • 453m²
  • .sprat

Nedovršena kuća u Končarevu

Končarevo, Okolina, Jagodina

Započet objekat je sa pločom,prizemlje i sprat završeni,ali nema krov,samo ozidano bez stolarije.Struja je bila u pomoćnom objektu(brvnari),ali... više

16.000€ (242 €/m²)

  • 66m²
  • /1 spratova

KUĆA U STANIŠIĆU

Stanišić, Okolina, Sombor

KUĆA! U centru sela Stanišić, u okolini Sombora, prodaje se kuća od 216 m² na prostranom placu od 17 a. Kuća je u stilu starih „švapskih“ kuća,... više

17.000€ (78 €/m²)

  • 216m²
  • .sprat

Kuća u 3 nivoa

Ribare, Okolina, Jagodina

Zidana 80-tih, 3 nivoa, 2 sengrupa, samo omalterisana kuća, spoljno stepenište za sprat; Od tri kupatila, dva su u funkciji; U nivou - 2 spavaće... više

75.000€ (300 €/m²)

  • 250m²
  • /3 spratova

Useljiva, sređena kuća

Kajsijar, Jagodina

*desna strana kuće - stan na spratu *u dvorištu je pomoćni objekat *USELJIVO više

40.000€ (714 €/m²)

  • 56m²
  • /1 spratova