Za upit poslovni pronađeno 771 oglasa

+SAVSKI VENAC VN 3416

Palata pravde, Savski Venac, Beograd

Prodaje se se vrlo lep, prostran i funkcionalan stan od 43m² sa dve odvojene sobe, dnevnom sobom-trpezarijom, kuhinjom, hodnikom i kupatilom,... više

99.900€ (2 323 €/m²)

  • 43m²
  • Suteren.sprat

Dve hale

Šavac, Okolina, Paraćin

U neposrednoj blizini Paraćina na prodaju dve hale koje se mogu pretvoriti za različite namene. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili... više

83.030€ (190 €/m²)

  • 437m²
  • .sprat

POSLOVNI OBJEKAR-HALA OPREMLJEN ZA TEHNIČKI PREGLED-MOGUĆE KORIŠĆENJE I ZA

Centar, Paraćin

Objekat se sastoji od prizemlja i sprata. Prizemlje čini linija za tehnički pregled vozila sa kanalom širine 5m i dužine 16,5 metara, visine... više

299.000€ (1 502 €/m²)

  • 199m²
  • .sprat

Novi Beograd, Stari Merkator - Palmira Toljatija, 106m2

Stari merkator, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Stari Merkator - Palmira Toljatija poslovni prostor, 106m2, 3/3, norveški radijatori, lift, telefon, parking Poslovni prostor... više

216.500€ (2 042 €/m²)

  • 106m²
  • 3/3 spratova

Poslovni prostor u blizini Saborne crkve, 91 m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju poslovni prostor u blizini Saborne crkve, 91 m2. Sastoji se od dva nivoa, dinamičnog enterijera sa dva ulaza. Na podu je kvalitetna... više

154.500€ (1 697 €/m²)

  • 91m²
  • Prizemlje

Stari grad, Gornji Dorćol - Strahinjića Bana, 65m2

Gornji Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Gornji Dorćol - Strahinjića Bana poslovni prostor, 3.0, 65m2 (terasa + lođa 3m2), 3/6, EG/norveški radijatori, klime, lift, telefon,... više

319.000€ (4 907 €/m²)

  • 65m²
  • 3/6 spratova

Mlin sa pomoćnom kućom za stanovanje, Svrljig 50a

Lozan, Svrljig, Svrljig

Na prodaju mlin u Svrljigu, selo Guševac, na placu površine blizu 34ari. Na placu je već izgrađen mlin za žito kapaciteta 1000kg na sat, sa... više

150.000€ (44 €/m²)

  • 3400m²
  • Prizemlje

Lokal, blizu Čaira

Gradska bolnica, Medijana, Niš

Na prodaju odličan lokal u blizini Čaira i kliničkog centra, odličan za izdavanje. Nalazi se u novogradnji, u prizemlju, bez ulaganja, inače... više

298.000€ (1 763 €/m²)

  • 169m²
  • Prizemlje/5 spratova

Lokal 68 m2 Centar

Centar, Kragujevac, Kragujevac

U ponudi lokal od 68 m2 u samom centru grada, novogradnja. Objekat ima ukupno 5 etaža su plus pr plus 3. Zgrada je pravljena po najnovijim... više

240.000€ (3 529 €/m²)

  • 68m²
  • Prizemlje/5 spratova

Prodaja ulični lokal, Mokranjčeva, 46m2

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju ulični lokal u neposrednoj blizini okretnice u Mokranjčevoj ulici. Uknjižena površina lokala je 46m2 i sastoji se iz prostrane prostorije... više

53.000€ (1 152 €/m²)

  • 46m²
  • Prizemlje

Prodaja, Lokal, Vranje

Vranje

U prilici smo da vam ponudimo prodaju više lokala u samom srcu Vranja i na jednoj od najprometnijih lokacija. Ugao ul. Kneza Miloša i Partizanske,... više

3.000€ (9 €/m²)

  • 332m²
  • .sprat

Lokal u Wingu promotivna cena 990 eura +PDV

Akva Park, Jagodina

Na prodaju lokal u Jagodini Vrednost i prednost svake nekretnine je lokacija koja je ovde vrhunska za bilo koju delatnost . Ponuda je odlična... više

76.032€ (1 188 €/m²)

  • 64m²
  • Prizemlje