Za upit poslovni pronađeno 775 oglasa

Zemun, Kalvarija, , 12m2, 19700EUR

Zemun (kalvarija), Beograd

Agencijski ID: 119292, nov luks, u izgradnji. Kompleks je smesten u najmirnijem delu Zemuna, savrsena lokacija za stanovanje sa odlicnim saobracajnim... više

19.700€ (1 641 €/m²)

  • 12m²

Zemun, Kalvarija, Prvomajska , 12m2, 21000EUR

Zemun (kalvarija), Beograd

Agencijski ID: 119290, nov luks, u izgradnji. Kompleks je smesten u najmirnijem delu Zemuna, savrsena lokacija za stanovanje sa odlicnim saobracajnim... više

21.000€ (1 750 €/m²)

  • 12m²

Zemun, Kalvarija, Prvomajska , 12m2, 20000EUR

Zemun (kalvarija), Beograd

Agencijski ID: 119291, nov luks, u izgradnji. Kompleks je smesten u najmirnijem delu Zemuna, savrsena lokacija za stanovanje sa odlicnim saobracajnim... više

20.000€ (1 666 €/m²)

  • 12m²

Magacinsko-proizvodni prostor

Mol, Ada

Na prodaju poslovna hala površine 897m2 sa placem od 455m2, pogodna za različite delatnosti - proizvodne pogone, skladištenje, logističke centre... više

195.000€ (217 €/m²)

  • 897m²

Poslovno-proizvodni objekat Arandjelovac-Darosava

Darosava, Aranđelovac

Poslovno proizvodni objekat gabarita u osnovi 418,00m² ( objekat zahvata parcelu , na kat. par. br. 2834/3 , spratnosti Pr+ 1.Objekat uradjen... više

1€ (0 €/m²)

  • 650m²

Palilula, Borča, Zrenjaninski put, 1.0, 1900m2, 2900000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 119700, pomocni objekti(1), uknjizen, nov, zidani, fasada dobra, garaza, parking, dvoriste/basta, poslovna zgrada. U mogucnosti... više

2.900.000€ (1 526 €/m²)

  • 1900m²

Poslovni prostor u Pojatu

Ćićevac

Poslovni prostor u Pojatu,nedaleko od naplatne rampe ,pogodan za sve vrste poslova (veleprodaja i proizvodnja) Poslovni prostor se sastoji iz... više

240.000€ (313 €/m²)

  • 765m²

Cara Uroša – 38kvm ID#28977

Knez Mihailova, Stari Grad, Beograd

Kompletno renoviran lokal u samom centru grada, ulaz direktno sa ulice. Urađene nove instalacije i oprema, trofazna struja, električna brava... više

199.000€ (5 236 €/m²)

  • 38m²
  • Prizemlje

Ruma – Hrtkovci 1456kvm ID#22242

Hrtkovci, Ruma, Ruma

Prodaje se proizvodna hala namenski projektovana za pelet, ali može se koristiti i za druge delatnosti, ukupne površine: 1456m2 (PR = 1140m2... više

800.000€ (549 €/m²)

  • 1456m²
  • Prizemlje

Zemun, Altina, Akira Kurosave, 5.0, 3400m2, 2500000EUR

Zemun (novi Grad), Beograd

Agencijski ID: 120253, uknjizen, parking, ugostiteljski objekat. Prodaje se Resort u Zemunu na prostoru od 3400m2. Predstavlja odlicnu investiciju,... više

2.500.000€ (735 €/m²)

  • 3400m²

Sopot, Sopot (mesto), Dositejeva, 40.0, 1500m2, 960000EUR

Sopot (mesto), Beograd

Agencijski ID: 115231, PR/III, video nadzor, uknjizen, nov, zidani, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, poslovna zgrada. U mogucnosti smo... više

960.000€ (640 €/m²)

  • 1500m²

Obrenovac, Obrenovac (mesto), Zabran nova 1., 6.0, 500m2, 750000EUR

Obrenovac (mesto), Beograd

Agencijski ID: 88413, VPR/I, video nadzor, terasa, uknjizen, nov, zidani, fasada nova, parking, dvoriste/basta, ugostiteljski objekat. Nudimo... više

750.000€ (1 500 €/m²)

  • 500m²