Za upit placa vojvode dovezenskog 5 Beograd pronađeno 1309 oglasa

Voždovac, Medaković padina, , 12a, 515000EUR

Medak Padina, Beograd

Agencijski ID: 71082, struja, kanalizacija, uknjizen, plac. Odlicno pozicionirane 2 parcele po 6a za izgradnju 2 zgrade (bruto 2020m2) , PR+2+PK... više

515.000€ (429 €/m²)

  • 1200m²

Prodajem zemljiste sa kucom od 360m2 u Stepojevcu-Lazarevac

Lazarevac, Beograd

Na prodaju zemljište 1.05 ha,sa kućom 360 m2,nalazi se Stepojevcu 40 km udaljeno od Beograda,plac je dvostrano orjentisan izlazi na magistralu... više

200.000€ (555 €/m²)

  • 360m²

Prodajem kucu u Trbušnici-Lazarevac

Lazarevac, Beograd

Na prodaju kuća u Trbušnici,nalazi se pored puta Lazarevac-Arandjelovac,površine 80m2,u prizemlju hodnik,kupatilo,dnevna i spavaća soba,ostava.Na... više

35.000€ (437 €/m²)

  • 80m²

Savski venac, Beograd na vodi, Hercegovačka, 4.0, 140m2, 1250000 EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Najatraktivnija zgrada unutar projekta BW, elegantni prostori i sofisticirani materijali odaju osećaj ekskluzivnosti. Glavna prednost i odlika... više

1.250.000€ (8 928 €/m²)

  • 4 soba
  • 140m²
  • 15/17 spratova

Čukarica, Banovo brdo, , 3.0, 154m2, 385000EUR

Banovo Brdo, Beograd

Agencijski ID: 90336, II/IV, klima, telefon, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Veoma lep, prostran, 3.0 porodican stan, topao i ususkan sa... više

385.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 154m²
  • 2/4 spratova

Rakovica, Miljakovac, Alana Tjuringa, 5.5, 500m2, 999000EUR

Miljakovac, Beograd

Agencijski ID: 88776, 6a, spratna, 1, struja, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, podrum, moze zamena(),... više

999.000€ (1 998 €/m²)

  • 500m²

PRODAJA, KUCA U ZEMUNU-GORNJI GRAD, KOMPLETNO SREDJENA

Zemun Novi Grad, Zemun, Beograd

U najlepsem delu Zemuna u blizini Dunava i Gardosa prodajemo autenticnu i sa dosta stila uredjenu porodicnu kucu. Nepokretnost datira iz dvadesetih... više

550.000€ (2 200 €/m²)

  • 250m²

Sopot, Rogača, Bogoljuba Todorovića, 5.0, 180m2, 550000EUR

Rogača, Beograd

Agencijski ID: 123152, 13.5a, spratna, struja, bazen, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, cela.... više

550.000€ (3 055 €/m²)

  • 180m²

Stari Grad, Knez Mihajlova - Zmaj Jovina

Knez Mihajlova, Stari Grad, Beograd

2.0, 62m2(terasa 8m2), 9/9, CG, lift, LUX, interfon, internet, klima, ktv Zmaj Jovina, kao pešačka zona, nalazi se u zakonom zaštićenoj ambijentalnoj... više

389.000€ (6 274 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 9/9 spratova

Mladenovac, Koraćica, Zmajevački vinogradi, 10a, 20000EUR

Koraćica, Beograd

Agencijski ID: 122936, uknjizen, plac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-3901. Kontakt... više

20.000€ (20 €/m²)

  • 1000m²

Čukarica, Železnik, Stjepana Supanca, 35a, 163000EUR

Železnik, Beograd

Agencijski ID: 122179, uknjizen, plac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 011/328-3901.... više

163.000€ (46 €/m²)

  • 3500m²

Čukarica, Sremčica, Porodice Starcević, 12a, 47000EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 122814, uknjizen, deljiv, plac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901... više

47.000€ (39 €/m²)

  • 1200m²