Za upit Pancevo 30000 evra pronađeno 56 oglasa

Pančevo, Centar, Pere Segedinca, 4a, 95000EUR

Pančevo

Agencijski ID: 130214, struja, kanalizacija, uknjizen. Povrsina placa 427m2. Gradjevinsko zemljiste. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

95.000€ (237 €/m²)

  • 400m²

Bez provizije, luxuzni stanovi Pančevo

Margita, Pančevo

Bez plaćanja agencijske provizije za kupca. Pančevo, Margita, Uroša Predića, 3.0, 66,05m2, I/4, lift, EG na struju. Luxuzan objekat u izgradnji.... više

108.980€ (1 651 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 66m²
  • 1/4 spratova

Fernomenalna kuca u Pancevu

gornji grad, Pančevo - Centar, Pančevo

Prodajem fenomenalnu kuću u Pančevu, koja je pre 4 godine kompletno adaptirana i renovirana. Povrsina kuce je 120m2, poseduje dva kupatila,... više

107.000€ (981 €/m²)

  • 109m²
  • Prizemlje

Gradska lokacija, Centar, Oslobođenja, 2.0, 52m2, 115000 EUR

Centar, Pančevo

Pančevo, Oslobođenja, 52 m2, 2.0, 4/5, Lux. Struktura: Dnevni boravak, spavaća soba, hodnik, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, terasa. Odličan,... više

115.000€ (2 211 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 4/5 spratova

Pančevo, Kotež I - Vršačka, 79m2

Kotež I, Pančevo

Pančevo, Kotež I - Vršačka 3.0, 79m2 (lođa 6m2), 1/4, CG, telefon, interfon, podrum Prodaje se prostran trosoban stan u mirnom delu naselja... više

125.000€ (1 582 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 79m²
  • 1/4 spratova

Prodaja stanova u Pančevu – jednosobni, dvosobni, trosobni i četvorosobni s

Gornji Grad Margita, Pančevo

Prodaja stanova Pančevo – Kvalitetna novogradnja, različite strukture i kvadrature, odlična lokacija U ponudi je prodaja stanova u Pančevu... više

119.192€ (2 292 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • 1/4 spratova

Pančevo, Nova Misa - Bokokotorska, 150m2

Misa, Pančevo

Pančevo, Nova Misa - Bokokotorska 4.0, 150m2 (terasa i lođa 10m2), 3/3, podno grejanje, interfon, parking Izuzetno funkcionalan stan na prodaju... više

135.000€ (900 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 150m²
  • 3/3 spratova

Prodaja stanova u Pančevu – dvosobni, dvoiposobni | Odlična lokacija

Gornji Grad Margita, Pančevo

123.950€ (2 295 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 2/4 spratova

Širi centar, Pančevo

130.570€ (2 290 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 1/4 spratova

Gradska lokacija, Centar, Moše Pijade, 3.0, 83m2, 132000 EUR

Centar, Pančevo

Pančevo, Moše Pijade, 83 m2, 3.0, 3/5. Struktura: Veliki dnevni boravak, dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo. Ostava ispred... više

132.000€ (1 590 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 3/5 spratova

Gradska lokacija, Centar, Moše Pijade, 3.0, 77m2, 144000 EUR

Centar, Pančevo

Stan u izgradnji u pametnoj-sigurnoj zgradi sa smart ip video interfonom i 4p sigurnosnim sistemom, građenoj sa najsavremenijim materijalima... više

144.000€ (1 870 €/m²)

  • 3 soba
  • 77m²
  • 1/4 spratova

Gornji Grad Margita, Pančevo

137.388€ (2 289 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 2/4 spratova