Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina ljig

Pronađeno 1923 oglasa

Kuća sa kafanom u Gospođincima

Žabalj

Prodaje se kuća u Gospođincima na glavnom putu.U sastavu kuće je ugostiteljski objekat kao i pomoćni objekti.Ima dva priključka struje za kucu... više

65.000€ (396 €/m²)

  • 164m²

Kuća domaćinstvo Boljevac na 13,85 ari jedan kilometar od centra Boljevca

1 km od centra, Boljevac Selo, Boljevac

Savršen porodični dom, kompletno seosko domaćinstvo na 13,85 ari udaljeno svega 1 km od centra Boljevca.Sa sjeverne strane izlazi na stari asvaltni... više

47.000€ (361 €/m²)

  • 130m²
  • 1/1 spratova

Rtanj – Rujište kuća 216kvm na 1,2ari ID#26456

Rujište, Boljevac, Boljevac

Prodaje se kuća (pr+1) sa izlaskom stepenicama u potkrovlje, sagrađena sedamdesetih od 216m2 u osnovi 108m2, uknjiženo 61m2 na mestu gde je... više

33.000€ (152 €/m²)

  • 216m²
  • Prizemlje

Na prodaju kuca u Sremskoj Kamenici

Sremska Kamenica

Na prodaju kuća u Sremskoj Kamenici – odmah useljiva, bez ulaganja! Prodaje se funkcionalna i očuvana porodična kuća od 220m² stambenog prostora... više

240.000€ (960 €/m²)

  • 250m²

Boljevac - 86kvm + 6,16ari

Boljevac, Boljevac

Prodaje se nova porodična kuća Pr+Ptk od 86m2, (u osnovi 100m2) na parceli – građevinsko zemljište od 6a 16m2 u jugo-zapadnom delu Boljevca,... više

99.000€ (1 151 €/m²)

  • 86m²
  • 2/2 spratova

Savski venac, Dedinje, Sokobanjska, 5.0, 165m2, 600000EUR

Dedinje (rtv Pink), Beograd

Agencijski ID: 26258, 4a, spratna, p + i + pk, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja, fasada prosecna, dvoriste/basta, podrum, ostava, deljiv,... više

600.000€ (3 636 €/m²)

  • 165m²

Grocka, Zaklopača, Save Kovačevića , 3.0, 157m2, 49000EUR

Zaklopača, Beograd

Agencijski ID: 125964, 7a. Plac sa kucom nalazi se u mirnom i prijatnom kraju, okruzen zelenilom i sumom, idealan za one koji zele beg od gradske... više

49.000€ (312 €/m²)

  • 157m²

Sopot, Đurinci, Ljubivoja Gajića, 2.0, 45m2, 110000EUR

Đurinci, Beograd

Agencijski ID: 104350, 66a, prizemna, pr, struja, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja, dvoriste/basta, cela. Kuca sa placem se nalazi na... više

110.000€ (2 444 €/m²)

  • 45m²

Obrenovac, Baljevac, Živkovićeva, 2.0, 90m2, 40000EUR

Baljevac, Beograd

Agencijski ID: 117267, 6a, struja, klima, telefon, terasa, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, cela.... više

40.000€ (444 €/m²)

  • 90m²

Novi Sad, Temerin, Rakoci Ferenca, 5.0, 183m2, 164000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 124000, 20.65a, struja, telefon, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta, cela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

164.000€ (896 €/m²)

  • 183m²

Mladenovac, Mladenovac (mesto), Nušićeva, 5.0, 400m2, 250000EUR

Mladenovac (mesto), Beograd

Agencijski ID: 122108, 4.5a, struja, kanalizacija, terasa, uknjizen, parking, dvoriste/basta, cela. Na prodaju izuzetna nekretnina u srcu Mladenovca,... više

250.000€ (625 €/m²)

  • 400m²

Voždovac, Banjica, Slobodana Jovića, 9.0, 536m2, 500000EUR

Banjica, Beograd

Agencijski ID: 40878, 5a, sut+pr+pk, struja, kanalizacija, francuski balkon, terasa(4), uknjizen, stara gradnja, garaza, parking, dvoriste/basta,... više

500.000€ (932 €/m²)

  • 536m²

Zemun, Altina, Ugrinovacki put 39.deo, 6.0, 285m2, 250000EUR

Zemun (novi Grad), Beograd

Agencijski ID: 27653, 7a, spratna, 2, struja, klima, terasa(4), uknjizen, renoviran, garaza, dvoriste/basta, podrum, horizontala. Kuca na tri... više

250.000€ (877 €/m²)

  • 285m²

Grocka, Brestovik, , 6.0, 150m2, 299000EUR

Brestovik, Beograd

Agencijski ID: 31316, 12a, prizemna, struja, bazen, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjizen, garaza, cela. Plac je u privatnom vlasnistvu... više

299.000€ (1 993 €/m²)

  • 150m²

Grocka, Vrčin, Avalska, 6.0, 450m2, 700000EUR

Vrčin, Beograd

Agencijski ID: 68744, 10a, spratna, npr+pr+i, klima, telefon(2), terasa(4), uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, tavan, ostava,... više

700.000€ (1 555 €/m²)

  • 450m²

Zemun, Altina, Ugrinovački put 10. deo, 5.0, 400m2, 410000EUR

Zemun (novi Grad), Beograd

Agencijski ID: 71267, 7a, spratna, terasa, novogradnja, garaza, dvoriste/basta, podrum, cela. Kuca za svaku preporuku,prelepa,funkcionalna.Prizemlje:... više

410.000€ (1 025 €/m²)

  • 400m²

Grocka, Leštane, Doce Markovića, 5.0, 340m2, 240000EUR

Leštane, Beograd

Agencijski ID: 102780, 4a, spratna, pr+2+pk, terasa, uknjizen, parking, dvoriste/basta, vertikala. Prodaje se opremljena,useljiva. Vise informacija... više

240.000€ (705 €/m²)

  • 340m²

Zemun, Ugrinovci, Grobljanska, 7.0, 160m2, 250000EUR

Ugrinovci, Beograd

Agencijski ID: 125802, 11.5a, spratna, 1, uknjizen. Na prodaju porodicna kuca na 11,5 ari placa. Kuca se sastoji iz dve celine. Do ulice je... više

250.000€ (1 562 €/m²)

  • 160m²